Реклама

Українцям назвали алгоритм дій, на випадок, якщо банкомат не віддає банківську картку

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

В 2021 році важко зустріти таку людину, яка б жодного разу не користувалася картою, оскільки через банкомати ми отримуємо (найчастіше) свої заробітні плати, соціальну допомогу, пенсії, стипендії та власні кошти. Хоча банкомати протягом останніх декількох років стали набагато “розумнішими”, вони все рівно не позбавлені технічних проблем, які зазвичай трапляються в такі моменти, коли ними користуються. Що найчастіше трапляється у випадку, якщо банкомат вирішив “зависнути”? Правильно, він не віддає ні банківську карту, ні готівку, яку ви планували отримати. Що ж робити в такій неприємній ситуації? Про це сьогодні й поговоримо, та назвемо алгоритм дій, на такий неприємний випадок.

Для початку варто розібратися з тим, чому банкомат взагалі може не віддавати банківську картку. В даному випадку можливі декілька причин, а саме термін дії банківської картки закінчився, технічна поломка банкомату та неправильно введений пін-код (декілька разів). Найчастіше, користувачі банкоматів відмічають саме ці причини.

Цікаво: Відомо, для чого біля банкомату стоять камери.

Що ж робити, якщо з однієї з цих причин, банкомат вирішив не віддавати вам картку? В першу чергу, не варто панікувати, оскільки це не настільки серйозна проблема, як може здаватися з першого погляду. Якщо банкомат просто зупинився і не реагує на ваші дії, то варто затиснути кнопку "Скасувати" і тримати так близько 3-х хвилин. З високою ймовірністю, банкомат зреагує на таке тривале натискання і віддасть банківську картку.

Якщо це вам не допомогло, то є шанс, що банкомат вже починав видавати картку і вона вже почала виходити з картоприймача. Якщо вона вийшла хоча б на декілька мм, то є шанс, що ви зможете зачепити її пальцями і повільно, без ривків, витягнути її.

Якщо ж і так не пощастило, то варто зробити фото банкомату, записати його серійний номер (якщо є така можливість і його видно), записати місце розташування банкомату, точну годину, коли банкомат перестав працювати і телефонувати на гарячу лінію вашого банку (в Приватбанк це 3700). Оператори повинні прийняти вашу заявку і повідомити, коли ви зможете відвідати відділення вашого банку, щоб отримати свою картку назад, або ж отримати нову. В такій неприємній ситуації, краще зразу перевипустити картку і жити спокійно.

Існує ймовірність, що вам більше пощастило і така пригода трапилася саме у відділенні банку. В такому випадку процес отримання картки буде набагато швидшим, оскільки працівники банку мають доступ до банкоматів.

Цікаво: Названо причину, чому не варто допомагати людям знімати готівку в банкоматах.

Щодо рекомендацій, то ніколи не поспішайте, коли працюєте з банкоматом, особливо, коли він явно не "першої свіжості", оскільки тоді він просто не буде встигати за вашими командами і … "зависне".

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Украинцам назвали основные различия между SMS – сообщениями и мессенджерами

Стаття доступна українською...За последние десять лет популярность как текстовых сообщений, так и обмена мгновенными сообщениями возросла. Как результат, сейчас...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -