Українцям розказали, як мобільні оператори обманюють своїх абонентів

Останні Новини

Як ми повідомляли раніше, мобільні оператори досить часто обманюють своїх клієнтів. Частіше за все, такі обмани списують на те, що відбувся збій в системі, непередбачувані ситуації і тому подібне. Сьогодні ж українцям розказали, як мобільні оператори обманюють своїх абонентів. Ми назвемо тільки найпопулярніші методи обману, з якими самі мали справу, або ж наші читачі.

Безлімітний інтернет, який не такий і Безлімітний

Напевно це найпопулярніша скарга всіх абонентів популярних мобільних операторів. Коли ви переходите на новий тарифний план, який включає в себе Безлімітний інтернет, ви навіть не подумаєте про те, що він може мати ліміт. Це цілком зрозуміло, оскільки це логічно. Як виявляється в операторів на це зовсім інша думка і поняття Безліміт в них також інше.

В більшості операторів цей Безліміт може завершитися на 40ГБ використаних даних. Що буде після використання цих 40ГБ, запитаєтеся ви. Фактично, ви й надалі зможете використовувати інтернет, але швидкість передачі даних настільки буде зменшена, що ви просто не зможете ним комфортно користуватися.

Оператори запевняють, що це робиться в благих цілях, щоб всі абоненти могли використовувати інтернет рівномірно і без затримок. Проблема в тому, що хто купляє Безліміт, тому потрібен справжній Безліміт, а не його подоба.

Проблеми з переходом до іншого оператора зі збереженням номера

Це цілком логічна проблема. Часто така ситуація виникає тоді, коли ви незадоволені наданням послуг своїм поточним оператором і хочете перейти до іншого, зберігаючи свій номер. Проблема починається з того, що оператори не хочуть відпускати своїх клієнтів, але водночас, не хочуть запропонувати їм дійсно вигідних та чесних тарифів. В таких ситуаціях оператори беруться за брудний підхід втримання абонента, а саме максимально затягують процес перенесення номера, повідомляють вам про неправильно подані заяви, неможливість технічного перенесення номера і тому подібне. В будь-якому випадку, запасайтеся терпінням і доводьте справу до кінця.

Підвищення вартості тарифів

Такий спосіб обману клієнтів можна також віднести до найболючіших. Така ситуація часто відбувається тоді, коли підключається акційний і дешевий тариф, а через місяць – два, його ціна серйозно збільшується. З одної сторони, оператори мають повне право піднімати вартість своїх тарифів, а з іншої сторони, вони повинні попередньо повідомити свого абонента про підвищення. Якщо сталася така неприємність, ви можете подавати скаргу на компанію у відповідні органи.

Нав’язування тарифу без згадки його вартості

Також популярний спосіб обману абонентів. Вам підключають додаткові послуги, вартість яких замовчується або ж не висвітлюється при замовленні. Фактично, оператор не несе відповідальності за такий трюк, оскільки абонент сам повинен знати, на що дає згоду. З іншої сторони, оператори приховують реальну вартість послуг, чим плутають в цінах своїх абонентів.

Самовільне підключення платних послуг

Цей спосіб найнеприємніший, оскільки при підключенні таких послуг, абонент може не помічати, що з його рахунку повільно зникають кошти. На критику в сторону оператора, вони відмахуються тим, що абонент сам підключив послугу. Зазвичай, після дзвінка в технічну підтримку, таку послугу відключають, але втрачені кошти вам ніхто не поверне.

“Перетворення” безкоштовних послуг в платні

Цей спосіб схожий до “Підвищення вартості тарифів”. Абонент підключає безкоштовну послугу, яка через місяць, або більше, стає платною. Оператори надіються, що абонент не помітить цього і продовжить платити за таку послугу і якомога довше.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Nokia подала позов проти Lenovo

Сьогодні з’явилася інформація, що Nokia подала позов проти Lenovo до Комісії з міжнародної торгівлі США. В зверненні йдеться про...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -