Українцям розповіли, чому необхідно повернути в банк свою стару кредитну картку

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Всі власники банківських карток стикаються з тим, що термін її придатності закінчується. В більшості випадків, всі відкладають свою стару карту далеко в шухляду, або просто викидають її. Зараз же розповімо, чому необхідно повернути в банк свою стару кредитну картку.

Всі вважають, що картка, термін придатності якої закінчився, вже не дійсна, а значить і банківський рахунок відповідно. На ділі, це твердження не дійсне, оскільки банківська картка тільки ключ до вашого рахунку, на якому відбуваються всі ваші фінансові операції.

У випадку кредитної картки, навіть на якій повністю погашений кредит, можливі ситуації, що кредит був погашений не повністю, для прикладу не погашено 20 копійок. Хоча це й не велика сума, але ви про неї можете й не знати, а значить і не повернете їх. Банки рідко звертаються до своїх клієнтів через такі дрібні суми і очікують, коли сума “набіжить” в сотні разів більша, оскільки послуги колекторів та судів не з дешевих.

Також варто не забувати, що досить часті випадки, що по завершенню терміну придатності кредитки, банк впускає нову і зберігає її в найближчому відділенні. Традиційно, ви про це також можете не знати.

Як тоді правильно поступити? Краще поступити по регламенту більшості банків і прийти особисто у відділення для того, щоб дати свою стару карту, яку працівники банку розріжуть навпіл і викинуть у смітник. Також, було б не зайвим, отримати виписку про те, що банк не має до вас претензій і у вас відсутні кредити.

На кінець, ви можете особисто закрити свій рахунок, або ж перевипустити банківську карту для подальшого користування послугами банку.

Також нещодавно стало відомо, що робити, якщо у вас за кордоном викрали банківську карту ПриватБанк.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Українці незадоволені останніми діями з сторони ПриватБанку

Останнім часом, державний банк ПриватБанк все більше піддається критиці з сторони його клієнтів. Стабільно надходять скарги на проблеми з...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -