Реклама

Українцям розповіли, як налаштувати сповіщення від ПриватБанку

Останні Новини

Коли ви активно користуєтесь банківською карткою, то хочете знати про усі транзакції, списання та надходження коштів. Для зручності ПриватБанк створив різні способи інформування. Ви можете обрати самі зручний, або ж банк встановить його автоматично. Детальніше про канали сповіщення читайте нижче.

Цікаво: Розповідаємо, як отримати SWIFT переказ в ПриватБанк.

Після отримання та активації картки, вона вже буде підключена до якогось каналу інформування. Раніше це були смс повідомлення. Зараз про усі транзакції сповіщає додаток Приват24. Смс повідомлення приходять лише під час руху коштів на суму від 1000 грн.

Для того, щоб бути в курсі усіх дій з рахунком, скачайте додаток банку, це буде найзручніше.

Viber. Даний месенджер дуже популярний серед людей, в ньому також є можливість отримувати всю інформацію. Якщо додаток Privat24 по якійсь причині не працює або ви не маєте на даний момент до нього доступу, то інформація про транзакцію прийде в Viber. Якщо ж і у Viber не вийшло доставити повідомлення, то надійде смс повідомлення. Тобто банк будь-яким способом спробує зв'язатись із клієнтом.

Також існує viberbot від ПриватБанку. Це дуже зручна система, яка допомагає не лише отримувати інформацію про платежі, а й поповнювати рахунок, переказувати кошти, дивитись стан рахунку, ознайомлюватись з новинами, а також зв'язуватись із службою підтримки та шукати найближчі відділення. Тобто один viberbot може надати усю необхідну інформацію.

Gmail. Якщо ви звикли користуватись електронною поштою і постійно на неї заходите, можна підключити сповіщення саме через Gmail. Дана функція зручна в тому разі, якщо у вас дійсно багато транзакцій.

SMS. Цей вид сповіщень раніше був популярний та розповсюджений, зараз стало неможливим підключити його. Банк надішле інформацію через смс повідомлення лише в разі транзакції на суму більшу 1000 грн, або ж якщо немає зв'язку через інші канали інформування.

Цікаво: Робота ПриватБанку під час воєнного стану. Що змінилось?

Єдиний спосіб як все таки можна отримувати всю без виключення інформацію через смс, це підключення послуги Allsms, вона платна та коштує 5 грн в місяць.

Як підключити чи змінити канал сповіщень з ПриватБанку?

Для цього потрібно зайти в інтернет-банкінг та знайти там налаштування (знаходяться в розділі Усі послуги). Далі натисніть на управління комунікаціями та налаштовуйте усе необхідне. Там будуть варіанти інформування.

Усі сповіщення незалежно чи це Viber, чи СМС повідомлення, приходять на той номер, який прив'язаний до картки. Якщо до різних карток відноситься різний номер, то і сповіщення будуть приходити на різні картки.

Цікаво: Розповідаємо все про дитячі виплати на картку ПриватБанку.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Представлено очищувач повітря Clean-Tech з технологією UVC

На платформі для краудфандингу Kickstarter представлено очищувач повітря Clean-Tech з технологією UVC. Його особливість полягає в тому, що він...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -