Українцям розповіли, як не потрапити в психологічні пастки онлайн-ігор

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский


Кожен з нас хоча б раз грав в ігри на комп’ютері, телефоні чи планшеті і застрягав там на довго, адже в будь-якій онлайн-грі притуплюється відчуття часу. Відповідно, сьогодні розповімо, як не потрапити в психологічні пастки онлайн-ігор.

Виробники ігор використовують безліч прийомів, щоб гравець якомога довше залишався в грі і по закінченню швидше повертався.
Окрім вдосконалення і тюнінгування ігор, розробники використовують спеціальні психологічні прийоми та маніпуляції, які називаються «темними паттернами».

В деяких іграх, гравець за вхід у гру, перегляд реклами, розміщення реклами гри в себе на сторінці в соціальній мережі – отримує бонус, кошти, які можна використати в грі або додаткові життя чи таймінг. Схожим методом вирізняється навчальна програма Duolingo, таким чином вона мотивує до навчання кожного дня.

Нагадуємо: Netflix починає тестувати Android – ігри для користувачів.

Іноді в грі потрібно виконувати завдання чи проходити рівні в певний час, тоді гравець може подвоювати свої здобутки або підвищити рівень свого персонажу і т. д. Такі умови гри можна спостерігати в Pokemon GO”, де певних персонажів можна зловити тільки в темну пору доби.

В деяких іграх обов‘язковою умовою, щоб підвищити свій статус в грі, або перейти на наступний рівень – потрібно залучити нових гравців.
Яскравий приклад маніпуляції можна спостерігати в додатку Snapchat, тому що там працює Streak. Його принцип такий: для запуску спеціальної серії в грі, вам потрібно кожного дня ділитись зображеннями з іншими користувачами, якщо пропускається хоча б один день, то все обнуляється. І користувачі чату роками виконують всі ці дії, щоб гра не повернула їх в самий початок – це і є одним із проявів «темних паттернів».

Але найбільше потерпають від шантажу гри геймери, які грають цілими командами. Якщо з команди вибуває один гравець, то вона втрачає свій прогрес, або ж команда стає слабшою, або взагалі не може далі продовжувати гру.

Ми описали лише декілька прийомів, щоб гравці максимально проводили свій час в іграх, але їх є набагато більше. І розробники ігор використовують їх по максимуму.

Також нещодавно було названо топ-3 ігри з доповненою реальністю для Android-смартфонів.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

До релізу готується потенційний фаворит в рейтингу камерофонів від DxOMark

На початку минулого року був випущений смартфон Oppo Find X2 Pro, який на момент виходу очолював рейтинг кращих камерофонів...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -