Реклама

Українцям розповіли, як позбутися залежності від смартфона

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Зараз смартфон вміщує в собі все наше життя і всю потрібну нам інформацію. Ми вже не обмежуємось тільки годинником, календарем, списком контактів, адже маємо можливість в ньому читати, фотографувати, слухати музику чи подкасти, переглядати кіно та ще багато-багато інших можливостей, які полегшують нам життя. Однак для багатьох в цьому і є проблема, бо названі функції забирають весь наш час, а ми можемо навіть не помічати цього. Нижче ви маєте змогу прочитати, як не стати заручником смартфона.

Найімовірніше, ви вже не раз намагались побороти цю проблему, однак нічого не вийшло, якщо читаєте цей матеріал. Та не варто хвилюватись, бо ви точно не одні зіткнулись із залежністю від смартфона. Як не дивно, але на допомогу нам прийде саме смартфон.

Існує спеціальний додаток, який блокує доступ до телефону на певний період. Звісно, у будь-який момент ви можете цей додаток видалити, але розробники врахували таке бажання і подбали про це.

Цікаво: Українцям розказали, як розпізнати залежність від комп’ютера.

Уявимо ситуацію. Ви вирішили попрацювати, не відволікаючись на телефон, завантажили додаток, вказали термін блокування і раптом вирішили скористатись пристроєм раніше вказаного часу. Програма не дозволить це зробити, поки ви не сплатите так званий штраф. Вам і надалі надходитимуть сповіщення, але ви не зможете нічого з ними зробити до тих пір, поки не спливе час блокування або не виплатите певну суму.

Щодо екстрених ситуацій, то до них програма також готова і має функцію «Екстрене розблокування телефону». Її суть полягає у тому, що вона дає 3 спроби тривалістю по 2 хвилини кожна, де ви маєте можливість зателефонувати, написати чи переглянути щось, якщо це терміново. Двох хвилин саме достатньо, щоб вирішити неочікуване питання чи ситуацію, але не зловживати можливостями смартфона.

Все вищесказане стосується програми «Digital Detox». Увійшовши у додаток, побачите три смужки меню. Наступним кроком є налаштування, де можна попрацювати із функцією «Цифрова свобода», яка є основною та найпотрібнішою, адже тут можна визначати час блокування пристрою. Змінювати суму розблокування можна у вкладці «Ціна виходу з сеансу». Яку суму ви вкажете тут, таку і будете змушені сплатити коштами із вашої банківської картки, якщо забажаєте користуватись смартфоном швидше, ніж вказали.

Після таких умов вже рідше хочеться брати до рук телефон, тому декілька разів подумайте, який час вказувати і чи користуватись трьома екстреними випадками.

Цікаво: Українські школярі зненавиділи Google через додаток для батьківського контролю.

Така програма є необхідною, адже людина у середньому за день проводить майже 7 годин в Інтернеті, з яких більше 50 відсотків часу саме за допомогою смартфона. Цю інформацію подає ресурс Army Inform.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Мобільні телефони знову можуть мати знімні батареї в Європі

Більшість мобільних телефонів, що продаються сьогодні, мають незнімний акумулятор . Що стосується Європейського парламенту, то незабаром це може змінитися. Була створена комісія для...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -