Реклама

Українцям розповіли, як правильно викидати протерміновану банківську картку

Останні Новини

Рано чи пізно кожна банківська картка стає протермінованою. Термін дії вказаний відразу під її номером. Після того, як цей строк закінчується, картою скористатись не можна буде, а все, що з нею потрібно зробити, це просто викинути. Як правильно це зробити, щоб не створювати неприємностей, далі і поговоримо.

Якщо ви хоча б один раз в житті звертались в банк, щоб вам видали нову картку, то стару працівник відділення при вас розрізав на частини і лише після того викидав. Все це робиться не просто так, це дії які прописані в правилах. Так робити повинен кожен, не залежно чи приносите ви протерміновану картку в банк, чи утилізуєте її вдома. Є безліч історій, коли люди просто викидали карти в смітник, бо думали, що нічого не станеться, а потім не знали як розібратись із проблемами, що виникли. Що страшного може трапитись? Читайте нижче.

Цікаво: Українцям розповіли, як зняти готівку у банкоматі без картки, якщо з собою тільки телефон

Перед тим, як отримати картку, кожен клієнт повинен надати свою особисту інформацію. Всі дані зберігаються в банку та на самій карті, зокрема на магнітній стрічці, голограмі, цифрах, буквах і т.д. Картка це взагалі чудовий варіант для шахраїв вкрасти кошти, а з ними і потрібні дані людини. Якщо ви думаєте, що обізнані в цій темі і не втрапите в шахрайські схеми, то ви помиляєтесь. Зловмисники постійно вигадують все новіші та мудріші плани заробітку легких грошей. Розрізання картки перед утилізацією і придумане, щоб не наражати себе на небезпеку.

Якщо у вас звичайна або кредитна картка, але ви вирішили більше нею не користуватись, то обов'язково спочатку підіть та закрийте її. По-перше, так точно ніхто не зможе використати карту в своїх цілях, бо вона буде не активна. По-друге, ви не переплатите зайвих коштів. Буває так, що карткою вже ніхто не користується, а гроші за користування чи відсотки продовжують списуватись.

Після того, як рахунок повністю закритий, візьміть у банку виписку, в якій буде вказана дана інформація. Виписки краще берегти деякий час, бо якщо з банком виникнуть непорозуміння, у вас завжди буде доказ того, що картка була закрита. І лише після виконання усіх вищенаписаних дій ви повинні порізати картку на чотири частини та викинути. Перед утилізацією переконайтесь, що ви розрізали магнітну стрічку, номер картки та інші важливі дані. В такому випадку шахраї не зможуть використати інформацію в своїх цілях.

Ну і остання порада, викидайте порізану картку в смітники, які знаходяться в малолюдних місцях, не біля банків, магазинів, торгових центрів. Найкраще зробіть це вдома.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Назван способ поиска программы, которая “тормозит” компьютер

Стаття доступна українською...Проблемы с работой смартфонов возникают у каждого из нас и путей их решения в сети представлено достаточно....
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -