Реклама

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Українцям розповіли, як розпізнати фальшиві купюри за допомогою смартфона

Останні Новини

- Advertisement -

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Протягом останніх двох тижнів, в мережі дуже багато інформації шириться про фальшиві купюри, та й ми також розглядали цю тему. Зараз же розповімо, як розпізнати фальшиві купюри за допомогою смартфона.

В процесі пошуку інформації, ми наткнулись на додаток від Національного банку України під назвою «Українська гривня». Основна ціль даного додатку – надати українцям інформацію про елементи, які відображають справжність купюр.

В додатку є можливість дізнатись про захисні ознаки та елементи, які визначають справжність банкноти. Правда розпізнавати справжність банкноти доведеться вам самостійно, оглядаючи її проти світла, за допомогою збільшуваного скла чи на дотик. В додатку представлені банкноти 20 грн (2018), 50 грн (2019), 100 грн (2014), 200 грн (2019), 500 грн (2015) та 1000 грн (2019).

Окрім цього, даний додаток дає можливість розпізнати банкноти та тут є довідкова інформація про кожну банкноту, яка є в обігу або ж яка в процесі вилучення. Скажемо так, для загального розвитку.

Загалом, досить цікавий задум щодо створення такого типу додатку. Адже не всі знають про те, як відрізнити фальшиву купюру від справжньої без використання додаткової техніки, а так посібник буде завжди з вами. Єдине що, функціонал додатку міг би бути дещо покращений, особливо це стосується того, що в обігу сьогодні є банкноти не лише нових зразків, а й старших років, які найбільше і підробляють.

Також нещодавно українцям розповіли, чи може банкомат Приватбанку видати фальшиві гроші.

ITech News

Слідкуйте за свіжими новинами на нашій офіційній сторінці в Facebook, каналі в Telegram та в Twitter. Не забувайте підписуватися на Нас в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Xiaomi представила новий бездротовий пилосос

Компанія Xiaomi представила новий бездротовий пилосос Xiaomi Mijia K10, який доступний для попереднього замовлення за ціною 185 доларів.Бездротовий пилосос...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -