Реклама

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Українцям розповіли, як уникнути крадіжки грошей через Приват24

Останні Новини

Profihttps://itech.co.ua/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших технічних гаджетах; Роботи, VR, камери, дрони, AR та багато іншого.
- Advertisement -

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Більша частина населення України користується банківськими послугами і найчастіше, саме послугами ПриватБанку. Причиною, через яку вибирають саме ПриватБанк є те, що це найбільший банк України і відповідно, його відділення, банкомати та термінали самообслуговування можна зустріти найчастіше. В ПриватБанк є одна корисна і багатофункціональна послуга, яка називається Приват24 і по сумісності, це мобільна онлайн версія банку. Багато клієнтів банку оцінили можливості Приват24 і активно користуються ним вже протягом багатьох років, оскільки завдяки цьому додатку, відвідувати відділення банку можна набагато рідше. Враховуючи те, що в Приват24 велика кількість активних користувачів, кількість зловмисників які бажають отримати доступ до нього також велика. Зараз же розповімо, як уникнути крадіжки грошей через Приват24, оскільки шахрайств на цю тему справді багато.

В першу чергу варто пам’ятати, що дані для входу в Приват24 повинні знати тільки ви і ніхто інший. Навіть співробітникам ПриватБанку не можна повідомляти логін та пароль для входу в Приват24 і тим більше смс із кодами підтвердження авторизації. На щастя, справжні співробітники банку знають про це правило і не випитують ці дані в клієнтів. Зрозуміло, що шахраям, які представляються співробітниками банку, повідомляти ці дані також не варто, якщо не хочете залишитися без грошей.

Далі варто пам’ятати і про саму надійність паролів для входу. Їх необхідно робити максимально складними і довгими. Вони повинні включати як великі, так і малі букви, цифри і спеціальні символи. Також варто періодично змінювати пароль.

Наступне, що варто пам’ятати так це те, що не варто переходити на сумнівні посилання, які приходять в смс від імені банку. Особливо це стосується тих смс, де повідомляють про неймовірні виграші, супер розіграші і тому подібне. В більшості випадків, це шахраї відправляють такі повідомлення з надією на те, що ви введете дані для входу в Приват24 на фішинговому сайті.

Також не рекомендуємо завантажувати на смартфон або ПК додатки сумнівного характеру, та ще й з сумнівних джерел, оскільки ризик зараження вірусом неймовірно великий.

І останнє – завжди оновлюйте мобільний додаток Приват24. Всі оновлення, які виходять для додатку, виходять не просто так і зазвичай стосуються вашої безпеки. Розробники стабільно виправляють додаток, шукаючи лазівки для хакерів. Приходить оновлення для Приват24 – оновлюйтесь.

Дотримуючись рекомендацій вище, ви збережете свій акаунт Приват24 і ускладните зловмисникам викрадання ваших коштів.

Також нещодавно було названо причини, через які ПриватБанк може заблокувати вам доступ до Приват24.

ITech News

Слідкуйте за свіжими новинами на нашій офіційній сторінці в Facebook, каналі в Telegram та в Twitter. Не забувайте підписуватися на Нас в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Названы эффективные способы блокировки рекламы на Android – смартфонах

Стаття доступна українською...Последние несколько лет реклама заполонила почти все. Ее можно увидеть как по телевизору (где ее невероятно много),...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -