Українцям розповіли, хто такі “Боти” і чому їх так називають

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Сучасні користувачі ЗМІ сто відсотків зустрічали в коментарях чи SMS-повідомленнях, коли хтось називав когось ботом. І можливо не всі розуміють, що це означає.

Насамперед «Бот», це той, хто не згоден з думкою співрозмовника, або ж взагалі не розуміє, що каже, тому, таким чином, люди виражають своє відношення до нього.

Цікаво: Названо основні правила для захисту ваших акаунтів.

Але є й інше значення цього слова, а саме: робот, який виконує певні функції на веб-сайтах чи на будь-яких інших сервісах. Боти поділяються на дві категорії: ті, які допомагають, та ті, які заважають (спам, запити в різні спам-групи і так далі).

Проте всі ці роботи виконують свої запрограмовані функції. Саме через це, на деяких сайтах, коментарі та відгуки пише бот, а не людина.
Роботи в Інтернеті можуть бути запрограмовані на корисні речі, до прикладу: бот може автоматично виконувати завдання в грі, коли людина не може; шукати вільні білети на літак, потяг і так далі.
Але потрібно бути обережними і уважними тому, що бот може вкрасти особисту інформацію користувача, якщо ця функція була прописана при його розробці.

До речі, всім знайома ситуація, коли на будь-якому сайті під час реєстрації з‘являється картинка з якої потрібно ввести відповідну комбінацію цифр чи літер, а робиться це для того, щоб зберегти ваші особисті дані від злому робота.

Щодо створення ботів, то зазвичай вони пишуться дуже просто, але іноді розробники користуються програмним забезпеченням пов’язаним з емуляцією браузерів.

Також нещодавно було названо основні кроки для захисту від банківських самозванців.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Названо 6 корисних функцій смартфона, якими мало хто користується

Зараз велика кількість людей використовують смартфони і в даному випадку, це або Android – смартфони або iPhone. Хоча в...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -