Реклама

Українцям розповіли, що могло б трапитися, якби українські мобільні оператори об’єдналися

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Стільниковий зв’язок дуже міцно увійшов до нашого життя, зараз дуже важко уявити як люди раніше жили без нього. Мені завжди було цікаво, що буде якщо усі компанії зв’язку об’єднати, тому переглянувши багато інформації по даній тематиці, нарешті хочу поділитись своєю думкою.

Неодноразово знаходив інформацію про те, що розглядався варіант об'єднання стільникових компаній. Моя думка в тому, що в цьому є і плюси, і мінуси.

Цікаво: Українці незадоволені послугами популярного в Україні мобільного оператора.

Які є плюси на мою думку?

Зараз багато компаній зв'язку. Є так звані гіганти у цій сфері, а є і невеликі компанії з малою кількістю користувачів. Якщо у компанії незначна кількість клієнтів, їм не вигідно розширювати свої можливості, щоб зв'язок був хорошим у всіх місцях країни. Якщо зробити одну єдину мережу, тоді б у всіх людей ловив зв'язок від усіх веж по всій країні однаково.

У цієї компанії була б велика кількість спеціалістів, які покращували б зв'язок набагато швидше.

Також компанії вкладають велику кількість коштів на рекламу, яку можна буде більше не робити. Навзаєм дані фінанси можна використати для розвинення та покращення транспортного обладнання. Зараз компаній багато, та не всі можуть собі дозволити покращитись навіть частково.

З мінусів.

Якщо в даний час спробувати усі компанії об'єднати, то ця спроба буде марною. Всі вони працюють на обладнаннях різних виробників і налаштувати все під одну стільникову компанію займе надто велику кількість часу.

Цікаво: Названо способи, якими українські мобільні оператори приховують платні послуги.

Люди з давніх-давен звикли змагатися за місце на вершині. Місце буде одне і учасник один. Через відсутність так званих змагань за лідерство, будь-яких покращень прийдеться чекати все довше і довше, а якість буде знижуватись дуже швидко. Так само через відсутність конкурентів одна стільникова компанія з легкістю зможе керувати відразу усіма людьми. Ціни на тарифи можливо буде робити космічні, і ми все одно будемо їх брати. На так звану «Монополію» можна буде вплинути тільки за допомогою державних законів.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

На Apple подали позов за порушення патентів на функцію ЕКГ

Alivecor подали позов на компанію Apple за порушення патентів на функцію ЕКГ. Компанія Alivecor продає обладнання та програмне забезпечення...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -