Реклама

Українцям розповіли, що не так із смартфонами Xiaomi

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Напевно не знайдеться такого користувача смартфона, який би не знав про такого виробника смартфонів, як Xiaomi та його суббренди Redmi, Poco та Black Shark, які разом пропонують широкий асортимент смартфонів в різному ціновому діапазоні. Всі знають, що бренд Xiaomi славиться, в першу чергу, саме через бюджетні смартфони, які справді відповідають ціні-якості, чим і завоювали не тільки український ринок, а багато інших. Якщо з цими перевагами смартфонів Xiaomi все більш-менш зрозуміло, то зараз поговоримо про їхні недоліки.

Цікаво: Redmi Note 11 і Xiaomi 12. Все що відомо про смартфони.

Ціни

Вище ми писали, що Xiaomi та суббренди пропонують справді хороші смартфони, які відповідають ціні-якості, а як щодо середнього бюджету, субфлагманів та флагманів? Тут справи дещо йдуть по-іншому, оскільки цінники на більш потужні смартфони вже не такі конкурентоспроможні. Якщо говорити про флагмани, то вони зараз зрівнялись у вартості із флагманами компанії Samsung і швидше за все, найближчим часом вони будуть по ціні такі ж, як і останні новинки Apple. Фактично, компанія вирішила зробити себе преміальним виробником, але на жаль, вибираючи між флагманським Xiaomi та Samsung, користувачі виберуть власне корейця. Причиною цього є те, що змінити позиціонування із виробника бюджетних смартфонів на виробника преміальних пристроїв, не так і просто, особливо, коли це стосується Xiaomi.

Програмне забезпечення

Якби компанія Xiaomi не намагалася випускати топові смартфони, все це перекриває сире програмне забезпечення MIUI, яке з року в рік, з версії у версію, отримує ті ж "косяки", які виправляють неймовірно довго і з високою ймовірністю, можуть навіть ніколи не виправитися.

З одної сторони це й логічно, оскільки ця оболонка випускається для великої кількості пристроїв і оптимізувати її під всіх не виходить, але з іншої сторони, мене, як покупця, не хвилюють їхні проблеми з оптимізацією, оскільки я купую смартфон і очікую, що він буде працювати стабільно і без нарікань. На жаль, Xiaomi не можуть запропонувати якісну оболонку без серйозних проблем і навряд ця проблема буде вирішена найближчим часом.

Цікаво: Компанія Xiaomi представила смартфон із дивакуватою назвою.

Технічні проблеми

Окрім того, що смартфони Xiaomi та суббрендів в бюджетному сегменті справді непогані, вони все рівно не позбавлені недоліків і найчастіше всі ці "недоліки" вилазять під час активного користування тим чи іншим смартфоном.

Найпоширеніша проблема, яка стосується багатьох смартфонів Xiaomi - автономна робота, а точніше коротка автономна робота при акумуляторах понад 4500 мАг. З якихось причин, енергоспоживання пристроїв Xiaomi на досить високому рівні.

Наступна широковідома проблема - проблеми з датчиками наближення. Більшість смартфонів Redmi "хворіють" з цими датчиками, оскільки смартфон, при прикладанні його до вуха, просто не блокується.

Таких невеликих, але дратівливих проблем можна знайти досить багато і вирішуються вони досить довго.

Цікаво: Кращі телефони від бренду Xiaomi, які підійдуть дітям або людям похилого віку.

Моделі смартфонів та їх кількість

Компанію Xiaomi неодноразово критикували через те, що вона випускає неймовірну кількість одних і тих самих смартфонів, але під різними брендами. Вже дійшло до того, що в одній лінійці може бути понад 5-6 смартфонів, які особливо нічим не відрізняються між собою.

На жаль, компанія не прислухалася до критики і продовжує випускати клонів один за одним і на різних ринках. Відповідно, щоб вибрати собі смартфон, прийдеться довго розбиратися в модельному ряді, щоб не натрапити на чергового клона, який вже не актуальний в 2022 році.

Ми розібрали найпоширеніші проблеми смартфонів компанії Xiaomi і бренду в цілому і якщо компанія не змінить свою стратегію в найближчий час, то її зможуть обійти конкуренти в лиці OnePlus та Realme, які також активно пропонують смартфони в цьому ж ціновому сегменті.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо найпопулярніші моделі iPhone та iPad на початку 2021 року

Сьогодні було названо найпопулярніші моделі iPhone та iPad на початку 2021 року серед користувачів. Рейтингом пристроїв поділилася команда AnTuTu...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -