Реклама

Українцям розповіли, що не варто робити, коли на смартфоні ввімкнений інтернет

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

В наш час на кожному кроці можна зустріти небезпеку у вигляді хакерів, шахраїв та інших зловмисників, які всіма способами намагаються викрасти ваші гроші, або ж конфіденційну інформацію, яку в майбутньому можна використовувати проти вас. Враховуючи те, що зараз смартфонами користуються практично всі, способів, щоб дістатися до своїх жертв у зловмисників неймовірно багато, чим вони успішно користуються. Так ось, зараз розповімо, що не варто робити, коли на смартфоні ввімкнений інтернет. В даному випадку, це будуть загальні рекомендації, які допоможуть вам захистити ваш смартфон від ймовірного злому з сторони зловмисників.

Завантаження додатків з низьким рейтингом з магазинів Google та Apple

В даному випадку, мова йде про додатки, в яких неймовірно низький рейтинг, відсутні або погані відгуки і мала кількість завантажень. Також варто відмовитися від додатків, функціонал яких сумнівний. Зазвичай, зловмисники використовують такі низькорейтингові додатки для розповсюдження вірусів, які в подальшому будуть викрадати ваші банківські дані та конфіденційну інформацію.

Завантаження додатків з сторонніх джерел

Вище ми писали про те, що завантажувати додатки із офіційних магазинів Google та Apple необхідно максимально обережно, оскільки навіть так можна підчепити шкідливе програмне забезпечення. Говорити про те, що завантажуючи додатки із сторонніх ресурсів неймовірно небезпечно, навіть нема потреби, оскільки там додатки не проходять модерацію і ніхто не зможе вам гарантувати безпечне користування ними.

Не користуйтесь загальнодоступним Wi-Fi

В даному випадку мова йде про загальнодоступні мережі, які можна зустріти в поїздах, на вокзалах, в супермаркетах та ресторанах і тому подібне. Небезпека користування такими публічними точками доступу полягає в тому, що до них можуть підключитись зловмисники і стежити за діями користувачів мережі.

Не переходити на посилання в отриманих повідомленнях

Особливо це стосується повідомлень, які приходять у вигляді текстових смс та тих які приходять на електронну пошту і містять сумнівний вміст, пропонуючи забрати виграші, пройти опитування, отримати кредит і тому подібне. В більшості випадків, посилання в таких повідомленнях будуть вести на фішингові сайти, які викрадуть ваші персональні дані.

Не використовуйте один пароль для всіх сервісів та ресурсів

Дана рекомендація справді загальна, оскільки використовувати її потрібно завжди. Головне і перше правило будь-якої безпеки в інтернеті полягає саме у використанні різних та складних паролів. Якщо вам бракує фантазії і ви вже не знаєте, який придумати пароль, то можете скористатися генераторами паролів і потім зберігати їх в менеджерах паролів.

Також нещодавно було названо два випадки, коли рекомендується вимикати інтернет на смартфоні.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Декілька порад для продовження життя жорсткому диску

При купівлі ноутбука або комп'ютера всі звертають увагу на те, який стоїть жорсткий диск та який обсяг на ньому...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -