Реклама

Українцям розповіли, що робити, якщо банківські картки пережили прання в пральній машині

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Думаю, що багатьом знайома така ситуація: розвішуючи випраний одяг, Ви випадково віднаходили певну річ, на яку, в жодному разі, не повинна потрапляти вода. До прикладу: гроші, навушники, гаманець, або ж банківські картки, про які й піде мова в сьогоднішній статті.

Насамперед потрібно відмітити, що, в крайньому випадку, можна знову оформити нову картку на Ваше ім‘я, проте дана процедура може зайняти великий період часу, що зовсім не підходить для людей з активним способом життя. Тому, в сьогоднішній статті, мова буде вестись про певні способи, які допоможуть виправити наслідки випадкового прання банківської картки.

Отже, якщо Ви маєте таку проблему, то непотрібно відразу панікувати, так як все це може закінчитися позитивно, в тому випадку, коли ніякий із наступних факторів не підійде Вам.

Для початку наведемо перелік ситуацій, після яких картка буде в критичному стані, а отже, користуватися нею буде неможливо:

1) Якщо прання відбувалось при високій температурі, то всі необхідні для безперебійного функціонування системи, не зможуть нормально працювати.

Цікаво: Банківська картка застрягла в банкоматі або ви її там забули. Що робити і куди йти?.

2) Якщо було використано сильний засіб для прання, який може пошкодити спеціальний чіп на картці, то для оплати вона більше не буде здатна.

3) Якщо в кишенях були присутні різноманітні гострі предмети чи ключі, то вірогідність того, що картка зможе нормально функціонувати, стрімко зменшується.

Отже, коли прання закінчилось, відразу перевіряйте на зворотній стороні чорну смугу, так як в ній закладена вся інформація.

Також, обов‘язково покладіть її в сухе місце (наприклад, біля батареї, але ні в якому разі, не на неї, бо після цього, пошкодження стануть більш серйознішими.

Цікаво: Відомо, якою банківською карткою краще користуватися в Україні.

Проте, в тому випадку коли Ви маєте картку на безконтактному чіпі, після подібного інциденту в пральній машині, користуватися нею вірогідніше всього, буде неможливо.

Тільки після того, коли всі вищенаведені процедури Ви виконали, тоді можна перевіряти працездатність картки через термінал чи банкомат.

Також нещодавно українцям розповіли, як вберегти гроші, якщо загубили банківську карту.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Смартфон Galaxy A50 отримує оновлення безпеки за жовтень

Сьогодні стало відомо, що смартфон Galaxy A50 отримує оновлення безпеки за жовтень 2020 року. Він буде першим телефоном, який отримує...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -