Реклама

Українцям розповіли, що робити, якщо було втрачено картку Універсальна від ПриватБанк

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

ПриватБанк найбільший банк України і останні декілька років, ще й державний, тому рівень безпеки для його клієнтів вважається досить високим, хоча й було багато випадків спірних ситуацій, але вони більше стосувалися саме людського фактору, ніж проблем з безпекою клієнтів банку. Як відомо, практично всі клієнти Приватбанку мають в своєму арсеналі декілька їхніх банківських карток і найчастіше зустрічається саме Універсальна карта, тобто кредитка. Безпека цієї картки завжди повинна бути на найвищому рівні, оскільки у випадку втрати або розповсюдження конфіденційної інформації, з неї можуть викрасти не тільки кошти власника картки, а ще й кредитні кошти, а це вже досить серйозна проблема, про яку сьогодні й поговоримо. Якщо конкретніше, то розповімо, що робити, якщо було втрачено картку Універсальна від ПриватБанк і як мінімізувати ризики цієї втрати.

Телефонуємо на гарячу лінію ПриватБанку

Якщо з вами трапилася така неприємна ситуація, як втрата кредитки Універсальна, то в першу чергу необхідно телефонувати на гарячу лінію ПриватБанку. Список номерів виглядає наступним чином:

3700 - з мобільних номерів (безкоштовно з України) та для корпоративних клієнтів;

38-073-716-11-31 - для тих, хто телефонує із-за кордону;

38-073-900-00-02 - для VIP - клієнтів;

0-800-504-707 - для власників Gold-карток;

0-800-500-030 - обслуговування POS-терміналів.

Зателефонувавши по одному з цих номерів, необхідно повідомити техпідтримку про те, що картку було втрачено і її необхідно негайно заблокувати. В техпідтримці проведуть вашу аутентифікацію за допомогою декількох запитань, відповідь на які повинні знати тільки ви і потім заблокують картку.

Цікаво: Названо причину, чому клієнти ПриватБанку найчастіше страждають від шахраїв.

Блокуємо картку через Приват24

Якщо ви не змогли знайти свою картку Універсальна і ви є активним користувачем Приват24, то необхідно негайно відкрити додаток і перейти в Гаманець, де доступні всі ваші банківські карти. Далі, в переліку доступних карток, необхідно знайти ту, яку ви втратили і перейти в її налаштування та заблокувати картку. Якщо маєте можливість, то можете ще переказати з неї всі свої кошти на іншу свою картку. Зазвичай, в такому випадку блокування відбувається максимально швидко.

Блокуємо картку через відділення ПриватБанку

Якщо ж у вас трапилася така неприємна ситуація, як втрата банківської картки і смартфона, то необхідно негайно йти в найближче відділення ПриватБанку і не забуваємо прихопити з собою свій паспорт та ідентифікаційний номер. З цими документами вам швидко заблокують вашу картку.

Якщо ж ви позбулися смартфона і картки в нічний час, то необхідно взяти в когось смартфон і так телефонувати на гарячу лінію ПриватБанку (оптимально 3700, оскільки там швидко реагують на такі звернення) і робити все те, що описано в першому пункті.

В будь-якому випадку, свою картку, особливо кредитку, краще не втрачати, оскільки неприємностей від цієї втрати може бути цілком достатньо. Найкраще, якщо ви просто будете швидко реагувати на таку ситуацію і тоді є шанс, що ви не втратите свої гроші і на вас не "вчеплять" кредит.

Також нещодавно стало відомо, як відрізнити дзвінки з Приватбанку від шахрайських дзвінків.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Смартфон Pixel 5 отримав нові функції камери

Google Pixel 5 не отримав серйозних змін в апаратному забезпеченні камери. Телефотокамера 2X від Pixel 4 була замінена...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -