Реклама

Українцям розповіли, що робити, якщо Приват24 не працює на смартфоні

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Всі українці погодяться, що ПриватБанк, найбільш популярний в країні. Ним користується більшість громадян. І зрозуміло чому, у ньому є багато переваг, а однією з основних є Приват24. Вона була запущена ще в 2001 році, але активно користуватись почали нею в 2010 році. Зв’язано це з появою смартфонів у людей.

Приват24, як і всі інші програми, інколи дає збої та не включається на телефоні. Це викликає занепокоєння у користувачів. Але ми розповімо, що робити, якщо сталася така ситуація.

В цій статті ви дізнаєтесь про найбільш розповсюджені збої в роботі і способи їх усунення. А насправді причин може бути дуже велика кількість, адже Приват24 дуже масштабна програма.

Однією з найрозповсюдженіших є дуже очевидна проблема - забули пароль або логін. Звучить дивно, але коли користувачі вводять невірні дані, то чомусь вважають, що насправді проблема з сервером. Щоб такого не сталось, таку інформацію потрібно добре запам'ятовувати або записувати. Також допомогою може стати менеджер паролів. Якщо ж ви все-таки не можете згадати точних даних, зверніться на гарячу лінію банку і вам допоможуть.

Цікаво: Чи варто українцям хвилюватися через обмеження кількості переказів на картку ПриватБанку.

Схожі ситуації бувають, але вже вина зі сторони банку. Ви вводите все вірно, але код підтвердження або дзвінок з банку так і не приходить. Тут може бути два варіанти: або проблеми в банку з ідентифікацією користувача, тоді треба дзвонити безпосередньо в банк, або просто у вас немає зв'язку і всі смс прийдуть потім.

Буває, що по технічних проблемах ви не можете зайти до свого кабінету в Приват24. Таке може бути після оновлення додатку наприклад. Якщо з телефона не вдається отримати доступ, то спробуйте з комп'ютера. Якщо ж додаток не працює в жодній з версій і це триває більше одного дня, то почитайте в інтернеті, або у відгуках в GooglePlay / AppStore. Якщо це масове явище, ви там точно знайдете потрібну інформацію.

Наступною причиною може стати поганий інтернет. Якщо ваша мобільна мережа не достатньо якісна та швидка, то додаток працювати не буде. Щоб вирішити це, просто підключіть Wi-Fi і спробуйте заново.

Останньою причиною може бути проблема з вашим смартфоном. Він може бути або з вірусом, або зі старою версією операційної системи. Якщо перший варіант, то через антивірус зробіть перевірку. І якщо щось знайшли, то почистіть телефон. Якщо ж проблема в операційній системі, то потрібно змінювати смартфон, адже у вас не тільки Приват24 не працюватиме, а більшість додатків.

Для вирішення усіх інших проблем існує техпідтримка банку. Вони вам допоможуть та підкажуть, що робити.

Також нещодавно було названо основні причини, чому не варто видаляти Приват24 з смартфона.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Bitcoin подорожчав і побив свій власний рекорд

Bitcoin подорожчав і побив свій власний рекорд. Зараз, за один біткойн можна отримати $ 12 000. Така сума вперше...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -