Реклама

Українцям розповіли, що робити, якщо з банківського рахунку несподівано зникли кошти

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

На нашу думку, кожен, хоча б раз, стикався з несподіваним списанням грошей з особистої банківської карти чи мобільного рахунку. І в більшості випадків, трапляється це через неуважність потерпілого.
Так що ж робити, щоб запобігти таким неприємним ситуаціям.

Насамперед, потрібно уважно і своєчасно переглядати скільки коштів залишається на власному рахунку. Особливо в кінці чи на початку місяця (тоді, коли закінчується оплачений тариф). Але якщо Ви маєте ще достатньо часу до наступного платежу, то додаткові запити на поповнення не повинні Вас турбувати.

Цікаво: Названо платежі та перекази, через які можуть заблокувати вашу банківську карту.

Виконати перевірку залишку коштів можна і з допомогою послуг оператора, але є ще простіший метод: ввести відповідну комбінацію цифр (вказується вона при покупці SIM-картки) в додатку «Телефон», а потім надіслати запит.

Також обов‘язково потрібно завантажити додаток відповідно до компанії, тарифом якої користуєтесь, щоб надалі (без послуг спеціалістів) змінювати чи відключати окремі послуги.
Звісно, що з авторизацією акаунту в додатку не повинно бути жодних проблем, але, в крайньому випадку, можна запитати рекомендацій, щодо вирішення проблеми у працівників будь-яких мобільних магазинів, щоб потім без посторонньої допомоги користуватися програмою.

Щодо списання коштів з банківської карти: щоб запобігти цьому, необхідно пам‘ятати терміни і дати закінчення безкоштовної підписки на певних ресурсах. Це можна перевірити в налаштуваннях мобільного пристрою в відділі «Підписки». Зазвичай це є причиною списання коштів без вашого відома.

Також нещодавно ми розповідали, що означають цифри в номері банківської картки.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Компанія Samsung Electronics припинила розробку складного скла

За повідомленням джерела, компанія Samsung Electronics припинила розробку складного скла, ключового компонента складних смартфонів. Відмовившись від створення власного скла,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -