Українцям розповіли, що робити коли телефон намок

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Єдиний випадок, коли телефон практично не можна врятувати – це падіння в солону (морську) воду. У всіх інших варіантах це можливо. Як? Зараз детально розповімо.

Для початку розберемось з тим, що робити точно не треба. Заряджати телефон, сушити феном, морозити, залишати під сонцем – все це абсолютне табу для телефона, який впав у воду. Замість цього потрібно виконати ряд дійсно корисних дій. Для початку потрібно телефон дуже швидко вийняти з води, не треба панікувати, так ви більше втратите часу. Далі ви вимикаєте повністю телефон та витираєте на сухо ззовні. Після цього дістаєте усе, що можливо із телефона. Наступним найкращим кроком буде йти в сервісний центр, але якщо такої можливості немає, або ви просто не хочете це робити, то потрібно правильно просушити свій ґаджет. Як це зробити? Читайте нижче.

Цікаво: Відомо, як смартфони впливають на організм людини.

Першим кроком в сушці телефону є протирання малих роз’ємів. Для цього берете щось дуже тонке і з ваткою. Робити це треба так, щоб ворсинки не залишились всередині. Далі беремо пилосос і втягуємо залишки води на поверхні. Після цього можна поставити телефон в рис (про цей спосіб всі, напевно, чули). Замість рису ще можна використати наповнювач для туалету кота, або маленькі кульки, які кладуть у взуття. Загалом, підійде все, що добре вбирає вологу. Якщо ж ви знаходитесь на вулиці, то можна просто телефон покласти ближче до тіла в тепло.

В деяких пристроях є вмонтована функція очищення динаміків від вологи. Якщо у вас такого немає, то вам допоможе сайт Fix My Speakers. Це працює так, що телефон видає дуже дивні звуки, від яких вода виходить. Але це лише в тому випадку, якщо динамік почав працювати гірше.

На жаль, усі вище написані поради можуть не допомогти врятувати телефон. Тоді залишається останній варіант – піти в ремонт телефонів. Там майстри все розберуть, почистять, оглянуть та повідомлять результат.

Сучасні смартфони обладнані захистом від вологи. Якщо ви не впевнені, що на вашому таке є, це можна перевірити за допомогою додатку Water Resistance Tester. Тоді ви точно будете знати наскільки небезпечна вода для вашого телефона.

Також нещодавно було названо найкращі Android-смартфони на сьогоднішній день.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Названо найпопулярніші сайти, які українці відвідували в січні 2021 року

Сьогодні було названо найпопулярніші сайти, які українці відвідували в січні 2021 року. Згідно опублікованого рейтингу Kantar Cmeter, минулого місяця,...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -