Реклама

Українцям розповіли, що таке СVV та CVC коди на банківській карті та кому їх можна повідомляти

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Кожен член суспільства незалежно від віку користується банківськими картами. Проте, мало хто знає, як правильно використовувати їх, щоб вберегти карти від шахраїв.

Нам з усіх боків надають твердження про те, щоб нікому не повідомляти номер карти, коди і так далі. Але як без цього в нашому часі, що можна робити, а що не варто, давайте розглянемо детальніше.

На карті завжди є інформація, яку треба розуміти, щоб бути впевненим у своїх діях.

Банківська карта має унікальний номер, за яким можна визначити до якого банку вона належить, все залежить від першої цифри, наприклад я користуюся MasterCard, тому першою цифрою в коді є 5, так і в інших банках.

Цікаво: Названо найпоширеніші помилки, які допускають користувачі банківськими картками.

Також, кожна картка має певний термін дії, до якого вона буде працювати, але якщо завчасно про все подумати, то можна продовжити її працю.

Завдяки тому, що на карті пишеться назва банку яким користуєтеся, ми чітко можемо побачити де нею вигідно користуватися, а де ні.
В моду зараз ввійшли іменні картки, дуже популярно і зручно, але залишилися звісно ж й звичайні.

А зараз перейдемо до головного, і розглянемо коди на банківській карті. Всього є два важливих коди, це CVV та CVC. Давайте ж розберемося нарешті навіщо вони потрібні.

CVV код - це номер ідентифікації користувача рахунку платежів, "значення верифікації картки", потрібен банку для визначення платника як справжнього власника. Цей код використовується у картках Visa.

CVC код - це номер ідентифікації користувача рахунку платежів, "перевірений код картки". Цей код використовується у картках MasterCard.

Знаходяться ці коди на зворотній стороні картки, і саме ці коди не повинен ніхто бачити.

Хоча ці заповітні три цифри потрібні для самих простих речей, типу покупок в інтернет-магазині чи поповнення копілки, необхідно пам'ятати про правила безпеки. Перевіряйте магазини в яких купуєте товар розплачуючись картою, робіть це бажано не через Wi-Fi мережу, а якщо вам хтось хоче перекинути кошти, то для цього цілком достатньо номера картки та терміну її дії, але ні в якому разі не повідомляйте нікому CVV та CVC коди.

Якщо ви втратили картку чи вас обікрали, негайно зверніться до поліції, для написання заяви, та повідомте про це свій банк, щоб вам заблокували картку.

Також нещодавно було названо 4 причини, чому банкомат може не зчитувати банківську картку.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

HMD Global планує запуск Nokia 10

В мережі почав ширитись один із внутрішніх документів HMD Global, який розкриває майбутні плани компанії. Там же, була інформація...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -