Реклама

Українці незадоволені соцмережею Facebook

Останні Новини

Facebook – це одна із найбільших соціальних мереж в світі. В Україні вона набрала своєї популярності після заборони соцмережі Вконтакті. Зараз нею користується більша частина українців, але останнім часом все більше користувачів незадоволені її політикою.

Сьогодні ми зібрали декілька відгуків користувачів Фейсбук, які є найбільш частими. І перший коментар буде стосуватись чорного списку. А саме все частіше фейсбук відправляє туди своїх користувачів. Як стверджують користувачі, підстав для бану їхніх акаунтів не було, але вони час від час попадають у чорний список. Навіть для експерименту, один із друзів користувача поскаржився на його коментар і він одразу потрапив у чорний список.

Українці не задоволені соцмережою Facebook

Ще один користувач говорить про те, що в фейсбуці забанено три особи із його сім’ї, при цьому реклама самого додатку продовжується.

Українці не задоволені соцмережою Facebook


Інший користувач не зовсім задоволений новим дизайном, але найбільше проблем виникає із стрічкою новин. Яким чином туди потрапляють дописи невідомо та налаштувати її не виходить. Це, до речі, одна із найчастіших скарг на дану соціальну мережу. Окрім цього, користувач говорить про те, що фейсбук весь час оновлюється, при цьому детальної інформації про дані оновлення немає, що насторожує.

Українці не задоволені соцмережою Facebook

Виникають проблеми із техпідтримкою, до якої, за словами користувача, добратись не так легко. Він стикнувся з потребою заміни номера, після його втрати. Справа в тому, що користувач так і не зміг змінити номер, відповідно втратив доступ до своїх даних. А враховуючи те, що ваш колишній номер телефону може придбати інша особа, то разом з тим вона може отримати доступ і до вашого акаунту.

Українці не задоволені соцмережою Facebook

У деяких користувачів виникають проблеми із входом в мережу. Ну і звісно, про велику кількість шахраїв в фейсбук ми уже згадували не раз.

Українці не задоволені соцмережою Facebook
ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Запущено ігрову консоль Ayn Loki на базі Windows

Запущено портативну ігрову консоль Ayn Loki на базі Windows за ціною близько 300 дол. Якщо детальніше, то серія включає...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -