Реклама

Українці в черговій небезпеці. За допомогою Google Chrome викрадають дані банківських карт

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Останні 2 роки шахраї в інтернеті надзвичайно активні, причина всім цілком очевидна — складна ситуація в світі. Останні декілька тижнів в мережі все частіше можна прочитати інформацію про те, що хакери викрали дані користувачів, зламали популярні сервіси, викрали банківські дані. Для прикладу, на днях хакери викрали в сервісу доставки їжи Glovo дані про користувачів та продають їх на чорному ринку. Сьогодні ж стало відомо, що українці в черговій небезпеці, оскільки зловмисники за допомогою Google Chrome викрадають дані банківських карт.

Як повідомляють фахівці компанії Pradeo, хакери створили вірус, який маскується під популярний браузер Google Chrome для Android і розповсюджується він максимально швидко. Як повідомляється, сотні тисяч користувачів вже завантажили такий додаток на свої смартфони. Вірус працює наступним чином.

На смартфони потенційних жертв приходить SMS-повідомлення про те, що їх очікує доставка певного товару. Щоб дізнатися який це товар, необхідно переходити на посилання, яке прикріплене в смс-повідомленні. Після переходу по цьому посиланні, користувачів просять оновити свій барузер Google Chrome і тільки після цього відбувається перенаправлення на фішингову сторінку, де необхідно вводити банківські дані своєї карти для оплати доставки товару. Після оплати, зловмисики отримують всі необхідні дані банківської карти і викрадають з неї кошти. На даний момент відомо, що в мережі поширюються два підроблені додатки Google Chrome, суть в яких одинакова — викрадення банківських даних і коштів.

Щоб вберегтися від такого типу атаки, не рекомендується переходити на сумнівні сайти і тим більше переходити на посилання, які приходять вам в смс-повідомленнях від незнайомих номерів.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

WhatsApp тестує функцію блокування скріншотів

Коли ми збираємось розповісти друзям певні плітки, найприродніше, що у нас є скріншоти  розмов і фотографії для показу. Однак WhatsApp може зробити цей процес...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -