Реклама

Українців попередили про новий вид шахрайства з оплатами в інтернеті

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ні дня без шахраїв та зароз банківським рахункам. На цей раз українців попередили про новий вид шахрайства з оплатами в інтернеті, а саме підтвердженням оплат. Тепер детальніше.

Міжнародні фахівці із кіберзахисту виявили, що шахраї вже настільки просунулися в обмані власників банківських карток, що вже навчилися підробляти сторінки із підтвердженням оплати 3-D Secure. Такі сторінки зазвичай з'являються тоді, коли відбувається підтвердження оплати за товари та послуги і там необхідно вводити свої банківські реквізити, і потім код із отриманого смс.

Проблемою в даному випадку є те, що кіберзлочинці настільки вміло підміняють свою сторінку на 3-D Secure, що в банку до останнього не бачать того, що відбувається оплата на "підставній" сторінці.

В результаті, після оплати на фейковій сторінці 3-D Secure, гроші відправляються зловмисникам, а не банку. Враховуючи максимальну схожість до оригінальної сторінки 3-D Secure, жертвам неймовірно важко повернути втрачені кошти, оскільки в банку йде багато часу на перевірку здійснення фінансової операції, яка виглядала максимально безпечною та справжньою.

На даний момент, захист від цього ще не знайдено, але й проблема ще не стала масовою.

Стосовно рекомендацій, то завжди перевіряйте сторінки для оплати на оригінальність і не розраховуйтесь банківською картою в сумнівних інтернет-магазинах.

Також нещодавно стало відомо, чи справді оплата покупок за допомогою NFC безпечна.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Українцям розповіли, як можна заробити “непогані” гроші на старій техніці

Ми досить часто розповідаємо про нові ґаджети, які виходять надзвичайно часто (особливо останні декілька років) і забуваємо за свої...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -