Реклама

Українцям розказали, як побороти залежність від смартфона

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні українцям розказали, як побороти залежність від смартфона. Як повідомляє відомий психолог Михайло Хорса, “для початку необхідно визнати та підтвердити присутність такої проблеми, а саме залежність від смартфона”. Також він рекомендує почати контролювати час, проведений в смартфоні, щоб оцінити, скільки часу витрачається на безглузді речі.

У випадку, якщо усвідомлення проблеми відбулося, то необхідно замінювати смартфон на інші корисні речі або справи. Для прикладу, якщо сильно хочеться зазирнути в смартфон, то необхідно запевнити себе, що хочеться зайнятися спортом, прочитати книгу, прогулятися, приготувати їжу, поприбирати або ж зайнятися іншими справами. Таким чином, можна направити всю свою енергію в правильне русло.

Також психолог рекомендує використовувати спеціальні додатки на смартфоні, які будуть підраховувати проведений за ним час. Робиться це по тій же причині, що й описувалося вище, для усвідомлення даремно витраченого часу.

Ще одна цікава рекомендація: взяти аркуш паперу і розділити його на дві частини. В одній частині записати те, чого хочеться досягнути в майбутньому, а на іншій частині — чого не хочеться в майбутньому.

Згідно теорії психолога, таким чином можна побачити, що ми можемо втратити, якщо будемо тривалий час проводити в смартфоні і не займатися собою.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Xiaomi випустили обігрівач кімнати MIJIA Pillar

Xiaomi випустили обігрівач кімнати MIJIA Pillar, який був запущений сьогодні (14 жовтня 2020 р.) за ціною 60 доларів США. Оскільки...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -