Реклама

Українцям розповіли, що робити у випадку втрати смартфона з банківським додатком Приват24

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Останні декілька років, серед українців популяризувалися банківські додатки, серед яких найпопулярніший Приват24 та Monobank. Переваг у використанні онлайн-банкінгу цілком достатньо, тому нема сенсу про це розповідати. Найбільша перевага яку варто відмітити, це те, що через смартфон у вас є доступ до ваших банківських рахунків та можливість здійснювати важливі фінансові операції не відвідуючи відділення банку. Так ось, якби там не було, але від втрати смартфона ніхто не застрахований і сьогодні розповімо, що робити у випадку втрати смартфона з банківським додатком Приват24, Monobank або інших схожих додатків.

Найперше, що необхідно робити в таких випадках, це повідомити банк про втрату смартфона із встановленим додатком банку. При зверненні, необхідно заблокувати (заморозити) свій банківський рахунок, та заборонити до нього доступ через смартфон.

Крім цього, якщо ви використовували безконтактні платежі за допомогою Google Pay, Apple Pay та Samsung Pay, необхідно відв'язати всі прикріплені банківські карти.

Після того, як з банком питання вирішили, необхідно зв’язатися з мобільним оператором та заблокувати і перевипустити свою SIM – карту, щоб зловмисники не змогли отримати доступ до відповідних фінансових та інших сервісів (для прикладу месенджерів), де необхідно проходити аутентифікацію за допомогою SMS.

Якщо на даному етапі все виходить добре, необхідно змінювати паролі до електронної пошти та соціальних мереж, щоб зловмисники не змогли отримати до них доступ та не використали про вас знайдену там інформацію. Взагалі, було б добре, якби ви змінювали всі необхідні паролі зразу після того, як зрозуміли що втратили свій смартфон.

Якщо на вашому смартфоні активовано відстеження смартфона, необхідно знайти останнє місцезнаходження вашого пристрою та передати відповідну інформацію в правоохоронні органи.

Щодо рекомендацій:
1. Встановлюйте захист смартфона (пароль, відбитки пальців або інші види захисту).
2. В Приват24, крім підтвердження за допомогою смс, використовуйте інші можливі методи підтвердження фінансових операцій.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.


Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Пользователей Signal и Facebook Messenger прослушивали без их согласия

Стаття доступна українською...Как стало известно, пользователей Signal и Facebook Messenger прослушивали без их согласия. Кроме Signal и Facebook Messenger,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -