Реклама

Усе, що потрібно знати про вибір принтера для дому та роботи

Останні Новини

Майже усе, що ви бачите надруковане, зроблене за допомогою принтера. Цей прилад допомагає людям у різних сферах. Під час навчання потрібно друкувати різні реферати, на роботі документи, в друкарнях замовлення. Різниця лише в моделях та можливостях принтерів. Зрозуміло, що для дому можна купувати простіший, а для професійного друку більш потужний та функціональний. Дана стаття навчить кожного правильно обрати принтер для себе, тому читайте нижче усі деталі.

Перш ніж розповісти критерії вибору принтера, потрібно ознайомитись з видами даних пристроїв. Адже зайшовши в магазин, можуть розбігтись очі від кількості різних моделей.

Цікаво: Xiaomi випустили фотопринтер MIJIA 1S

Перший вид - струменевий принтер. Він відноситься до більш простих і підходить для домашнього вжитку. Працюють вони наступним чином: спеціальна каретка рухається зі сторони в сторону і наносить фарбу на листок, фарба витікає через маленькі отвори, таким чином і створюється друк будь-чого. Підходять струменеві принтери для дому, тому що вони не дорогі і не великі. Вони легко помістяться на столі і не будуть заважати.
Важливо додати, що даний вид поділяється на два підвиди в залежності від способу нанесення фарби: п'єзоелектричні та термоструменеві. Перші підходять для друку в великій кількості. Тут фарба наноситься поступово невеликими краплями, а от другі випускають фарбу під впливом температури, тому і служать менше.

Другий вид - лазерний принтер. З назви зрозуміло, що за нанесення тексту чи іншої інформації відповідає лазер. Це дуже зручні та якісні принтери, адже зображення друкується якісно, чітко і безшумно. Так моделі також можуть підійти для дому чи офісу. Ціна їх трохи більша, але друкувати можна на будь-якому папері.

Ну і третій вид - принтер безперервного друку. Суть його в тому, що сама фарба постачається на папір постійно, без перебоїв, через спеціальні трубки. Даний вид підходить тим, хто кожного дня друкує багато екземплярів. Якщо ви користуєтесь принтером за потребою і не часто, то не варто витрачати зайві кошти. Вам вистачить струменевого або лазерного принтера.

Варто прочитати: Названо 6 технологій, які змінять наш світогляд в майбутньому

Після того, як ви дізнались про види, час перейти до рекомендацій по вибору даної техніки. Спочатку добре подумайте, де ви будете використовувати принтер - вдома чи в офісі. Далі потрібно обрати чи це буде лише принтер, чи можливо ще знадобиться сканер/ксерокс (є моделі і з тим, і з тим). Наступне, що треба вирішити - повинен бути кольоровий друк чи вистачить чорно-білого? Ну і підрахуйте як часто та чи багато екземплярів будете друкувати.

Лише тоді, коли ви точно знаєте відповідь на вищенаписані питання, приступайте до вибору техніки. Важливо звертати увагу на заправку картриджів. Буває, що модель коштує не дорого, але на постійну покупку картриджів піде купа грошей. А є принтери, до яких приходить майстер, ви йому платите (не багато), він все за декілька хвилин робить і ви далі користуєтесь без проблем принтером довгий час.

Якщо говорити про принтери з кольоровим друком, то в них можна замінювати фарби самому. Достатньо просто купити потрібні кольори і залити їх в ємності. Складного нічого немає.

Отож, щоб купити принтер не за всі гроші та користуватись ним довго, потрібно врахувати деякі незначні деталі і все. Найголовніше визначити для чого він вам потрібен і де ви ним будете користуватись. Від цього і відштовхуйтесь при виборі моделі.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Українцям розповіли, як захистити свій смартфон із безконтактною оплатою від викрадення коштів

Із популяризацією використання мобільного банкінгу та безконтактної оплати за допомогою смартфона, багатьох користувачів цікавить питання можливості викрадення їх коштів...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -