Реклама

В 2021 році очікується масовий вихід бюджетних 5G смартфонів

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія ABI Research зробила прогноз, що в 2021 році очікується масовий вихід бюджетних 5G смартфонів. Галузь, як очікується, буде рости стрімкими темпами.

Йдеться про те, зокрема, що в порівнянні з апаратами, оснащеними модемом 4G / LTE, сегмент 5G демонструє збільшені показники розвитку практично з усіх аспектів. І це незважаючи на триваючу пандемію і складну економічну ситуацію в цілому.

У наступаючому році прогнозується масовий вихід доступних 5G-смартфонів. Мова йде про апарати з ціною менше 200 доларів США. До речі, подібні пристрої пропонуються вже зараз. Це, наприклад, апарат Realme Q2i, який оцінений розробником в 150 доларів США.

Фахівці ABI Research відзначають, що швидкому розвитку ринку стільникових апаратів з підтримкою мобільного зв'язку п'ятого покоління сприятиме цінова політика постачальників процесорів з інтегрованим модемом 5G. Недорогі чіпи відповідного класу буде пропонувати, зокрема, MediaTek.

За підрахунками, в минулому році в глобальному масштабі було відвантажено приблизно 18,2 млн 5G-смартфонів. У 2021-му, вважають співробітники Strategy Analytics, постачання перевищить чверть мільярда штук, опинившись на рівні 251 млн.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Перший планшет від Redmi отримує сертифікацію. Відома ціна

Перший планшет від Redmi, запуск якого очікується найближчим часом, отримує сертифікацію Bluetooth SIG. Ймовірною датою запуску Redmi Pad може...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -