Реклама

В Apple розповіли як безпечно заряджати iPhone

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Apple підкреслила в останньому оновленні посібника для iPhone небезпеку сну біля пристрою, підключеного до джерела живлення. У розділі інформації про безпеку компанія згадує тривалий вплив тепла.

Цікаво: Компанія Apple розпочинає роботу на Vision Pro 2.

Навіть згідно з міжнародними стандартами та правилами безпеки, Apple вимагає здорового глузду, щоб користувачі уникали ситуацій, коли їх шкіра контактує з пристроєм протягом тривалого періоду часу . Варто зазначити, що випадки вибуху або загоряння смартфонів під час зарядки поширені, незважаючи на те, що їх кількість зменшується.

Крім дискомфорту, це може викликати травми. «Не спіть на пристрої, адаптері живлення чи бездротовому зарядному пристрої та не кладіть їх під ковдру, подушку чи своє тіло, коли вони підключені до джерела живлення», — йдеться в попередженні Apple.

Далі компанія каже, що під час заряджання iPhone, адаптер і дріт або навіть бездротові зарядні пристрої потрібно зберігати в добре провітрюваних приміщеннях. Вони також підкреслюють, що варто уникати сидіння на кабелі, навіть коли ви спите.

Цікаво: Відомо, як створити розумний список відтворення в Apple Music.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомо, чому українцям необхідно використовувати дві SIM-карти

В наш час продається велика кількість смартфонів, які дозволяють використовувати дві SIM-карти. У використанні двох SIM-карт є багато своїх...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -