Реклама

В браузері Microsoft Edge можна створювати власні теми оформлення

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія Microsoft почала поширювати нову функцію для свого фірмового браузера Microsoft Edge. Відтепер в браузері Microsoft Edge можна створювати власні теми оформлення.

Як і в Google Chrome, сучасна версія Microsoft Edge підтримує теми, які можна встановити через Microsoft Store і Google Web Store. Тепер же Microsoft пішла далі і в браузері з’явиться підтримка нових колірних тим, що допоможе налаштовувати кольорову схему браузера, щоб освіжити його зовнішній вигляд.

Microsoft вже додала функцію в збірку Edge Canary, але її потрібно активувати вручну за допомогою прапора Theme Picker на вкладці з експериментальними функціями Edge: // flags.

Зараз пропонуються численні встановлені варіанти забарвлення, але в майбутньому можна буде вибрати також відтінок з робочого столу або з іншої програми. Користувач зможе вручну вибрати колірну основу для власної теми і Microsoft автоматично проведе всі необхідні настройки.

Очікується, що створення таких колірних тем стане можливо одночасно з релізом вертикальних вкладок в Edge 88 або 89.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Смартфон Redmi K30S запущено за 388 дол

Сьогодні, 27 жовтня 2020 року, смартфон Redmi K30S офіційно запущено за ціною близько 388 дол або 418 дол (залежно...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -