Реклама

В “Дія” відзвітували про виплати коштів ФОПам та найманим працівникам

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Як ми пам’ятаємо, не так давно, в Україні запровадили одноразову матеріальну допомогу ФОПам та найманим працівникам (в розмірі 8 тис грн), які в меншій чи більшій мірі постраждали від введення карантину і відповідно тимчасового закриття багатьох великих та малих підприємств. Сьогодні в “Дія” відзвітували про виплати коштів ФОПам та найманим працівникам.

Згідно отриманої інформації, яка була опублікована на офіційній сторінці ДІЯ в Facebook, 400 000 українців вже отримали одноразові виплати на суму 3,2 млрд грн.

Повідомляється, що найбільша частка поданих заяв на виплату, відбулася через застосунок Дія (394 000 заявок), а на порталі Дія лише 85 000. Всього було подано успішних заявок — 480 000.

Окрім цього, в Дія повідомляють, що найбільше заявок подали із міста Київ (79 000), наступна по к-сть заявок була Дніпропетровська обл — 39 600, за нею йшла Харківська і Львівська обл (31 000 і 30 800 відповідно).

Подача заявок відбувалася з 14 грудня 2020 року і тривала до 31 грудня 2020 року. Зараз відомо, що ті громадяни, які вспіли подати заявку до 28 грудня, вже отримали свої виплати. В той же час, ті громадяни, які подали заявки від 29 грудня і до 31 грудня, виплати отримають до кінця цього місяця (січня).

Як завжди все відбувається, невідомо яку кількість заявок було відхилено із офіційних причин, або ж через збій систем і тому подібного. Постараємося в найближчий час вияснити цю кількість.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Розкрито причину популярності смартфона POCO X3 Pro

Смартфон POCO X3 Pro купують люди масово з моменту його виходу в світ. Недаремно він отримав таке визнання, адже...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -