Реклама

В Dolby On відбудуться покращення

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

В Dolby On відбудуться покращення аудіозапису. Сам додаток до недавна працював тільки з пристроями iOS, а тепер вже доступний і для користувачів Android.

Такі покращення наразі вимушені, оскільки все більше і більше людей використовують свої телефони для зйомки відео та аудіо. Але так як отримати високоякісні результати із запису телефона не завжди просто, то на допомогу прийшов додаток Dolby On.

Завантажити додаток можна з магазину Play і App Store. Він призначений для запису або передавання аудіо та відео в прямому ефірі в більш високій якості, ніж те, на що здатна вбудована програма камери вашого смартфона.

Ми не говоримо зараз про Dolby Atmos, тут мова йде тільки про покращення та очищення записів, які будуть корисними для всіх, хто хоче створити дійсно якісний і безкоштовний контент.

Який чином працює додаток Dolby On?

Додаток Dolby One автоматично зменшує фоновий шум, оптимізує гучність, розширює стереоефект та застосовує еквалайзер. Також тут присутня можливість налаштувати звук за допомогою шести можливих стилів. Ще користувачі можуть вмикати/вимикати кнопку Dolby, щоб відчути різницю цих налаштувань.

Ще один момент. Від сьогодні версія iOS інтегрована з Twitch. Це зроблено для того, щоб дозволити користувачам перейти на поточну платформу.

В Dolby On відбудуться покращення, які користувачі повинні дійсно позитивно оцінити.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Попередня статтяДата проведення E3 2021
Наступна статтяПортативна колонка Sven PS-420
Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Як відключити збір персональних даних на вашому смартфоні

Тема збору наших особистих даних хвилює багато користувачів, але в багатьох випадках не через можливості стеження, а через економію...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -