Реклама

В DxOMark пояснили причину затримки відгуків про телефони

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні в DxOMark пояснили причину затримки відгуків про телефони. Останній огляд камери, який вони опублікували, був більше місяця тому, і це стосувалося Mi 10 Ultra .

Згідно з твітом, опублікованим офіційним акаунтом DxOMark Twitter, вони вносять зміни до своїх тестових протоколів, і це призвело до того, що їм довелося відкласти кілька своїх оглядів.

У твіті також йдеться про те, що нові огляди будуть доступні наприкінці жовтня, а це означає, що ще потрібно чекати.

Нові огляди DxOMark повинні включати відгуки про такі телефони, як Galaxy Note20 , Galaxy Note20 Ultra , Galaxy Z Fold 2 , новий Galaxy S20 FE , ASUS Zenfone 7 і Zenfone 7 Pro та Sony Xperia 5 II . DxOMark, безумовно, має деякі серйозні відставання, оскільки це стосується і оглядів камери та аудіо для телефонів. Також є кілька телефонів, що запускаються наступного місяця, тож список, безумовно, довший.

Джерело: DxOMark

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Компанія Adobe зробила додаток для смартфонів

Компанія Adobe зробила додаток для смартфонів, який допоможе обробити фото в найкращих традиціях Photoshop. Мобільна легка версія Adobe Photoshop...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -