Реклама

В Google Фото для Android – смартфонів з’являться нові інструменти для редагування зображення

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Додаток Google Фото регулярно поповнюється корисними функціями, тому користується великою популярністю серед користувачів. На цей раз розробники додали два інструменти редагування, за допомогою яких можна змінювати різкість і видаляти зернистість з фото, роблячи його більш чітким. На даному етапі нові функції доступні для Android-версії додатка Google Фото.

Після вибору опції «Редагувати» і переходу до списку доступних інструментів, можна помітити, що в самому кінці з'явилися опції «Різкість» і «Зниження шуму». Щоб привернути увагу користувача до нових інструментів, їх позначили жовтими точками, аналогічно тому, як це було зроблено при запуску ефекту HDR для смартфонів Pixel і володарів підписки Google One.

Що стосується самих функцій, то процес взаємодії з ними досить простий. Обидві опції доповнюються шкалою від 0 до 100, на якій розташований повзунок, пересуваючи який можна змінювати різкість або регулювати рівень шуму на знімку.

Згідно з наявними даними, нові функції знаходяться на етапі поширення, тому на даний момент вони можуть бути доступні не всім користувачам Google Фото. Оскільки мова йде про зміни на стороні сервера, користувачам залишається чекати, коли інструменти «Різкість» і «Зниження шуму» з'являться в списку доступних інструментів редагування. Згідно з наявними даними, обидві функції будуть доступні всім користувачам сервісу, незалежно від наявності підписки Google One.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Смартфон Xiaomi Civi тепер продається по рекордно низькій ціні

Легендарна тонка та легка модель смартфонів Xiaomi Civi стала доступна до продажу ще в вересні 2021 року. З того...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -