Реклама

В iPhone 13 буде використовуватися новий вид акумуляторів

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

В iPhone 13 буде використовуватися новий вид акумуляторів, а точніше м’які акумулятори. Постачальниками таких акумуляторів виступлять Jialianyi, Xinxing і Huatong.

Аналітик Tianfeng International Мін-Чі Куо (Ming-Chi Kuo), добре відомий інформаційними витоками про підготовлювані новинки Apple, зробив черговий прогноз по смартфонам лінійки iPhone 13, яка повинна дебютувати восени наступного року.

Він заявив, що в смартфонах серії iPhone 13 вперше буде використовуватися технологія м’якого акумулятора, яка дозволить знизити витрати і сприятиме економії внутрішнього простору. Постачальниками таких акумуляторів виступлять Jialianyi, Xinxing і Huatong. При цьому Jialianyi буде поставляти м’які акумулятори для iPhone 13 і iPhone 13 mini.

Раніше він також заявляв, що iPhone 13 Pro і iPhone 13 Pro Max отримають надширококутні об'єктиви, що складаються з шести пластикових лінз, з діафрагмою F / 1,8 і системою автоматичного фокусування.

Що стосується постачальників, то надширококутні камери для смартфонів серії iPhone 13 повинні постачати Largan і Yujingguang, причому на частку останнього припадатиме близько 30% замовлень.

Мін-Чі Куо також заявив, що iPhone SE 3 отримає 6-дюймовий екран і Touch ID.

Читайте також: Cмартфон iPhone 13 отримає рекордний об’єм внутрішньої пам’яті.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

От чего зависит скорость мобильного интернета

Стаття доступна українською...В последнее время в мире массово распространяется новый стандарт - сети 5-го поколения (5G). Хотя в Украине...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -