Реклама

В китайському метро засвітився прототип ще невипущеного складного смартфона Xiaomi

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Китайське метро – це чарівне і дуже «рибне» місце для тих, хто хоче побачити поки ще не анонсовані гаджети наживо. Багато майбутні новинки помічали в метро в Токіо і інших містах задовго до презентації. На цей раз,в китайському метро засвітився ще невипущений прототип складного смартфона Xiaomi.

Раніше Xiaomi демонструвала розробки, але тепер мова йде про готовий пристрої, який вже тестують в реальному житті. До слова, пристрій схожий на креслення, які наводилися в одному з патентів Xiaomi. На фотографіях видно смартфон в стилі Samsung Galaxy Z Fold з гнучким екраном, що складається всередину.

Також можна помітити інтерфейс налаштувань фірмової оболонки MIUI 12. Xiaomi вже не один рік працює над складними смартфонами, але в 2021 році з великою ймовірністю очікується випуск комерційного пристрою. Нові фотографії підтверджують реальність швидкого випуску.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Sourcemydrivers
Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Как с помощью специальных приложений узнать прослушивается ли ваш смартфон

Стаття доступна українською...В предыдущем материале мы рассматривали физические признаки того, что вас могут прослушивать. Сейчас же расскажем, как с...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -