Реклама

В Київстар розповіли, як отримати красивий номер телефону

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Можливо ви пам’ятаєте ті часи, коли при покупці стартового пакету, вам випадав гарний номер із повторюваними цифрами, або номер із певною комбінацією і тому подібне. На перший погляд, гарний номер не несе нічого корисного і це просто виглядає гарно. На ділі ж, переваг в гарному номері достатньо, і про них в кінці матеріалу розповімо. Сьогодні ж, деяким власникам мобільних номерів пощасливиться, оскільки в Київстар розповіли, як отримати красивий номер телефону.

Анонс був опублікований на офіційній сторінці Київстар, де натякнули на те, що номер телефону може бути не тільки хаотичною комбінацію цифр, а бути зашифрованим посланням, датою народження та іншими важливими, для кожного клієнта, датами.

Також в Київстар розповіли, кому гарний номер мобільного телефону підійде. До таких, вони віднесли бізнесменів, для тих, хто хоче підкреслити свій статус і для тих, в кого знайомі мають вже схожий номер. Перелік може продовжуватися дуже довго.

Стосовно переваг гарного номера від Київстар, то тут варто відмітити те, що він легко запам'ятовується і його можна налаштувати під різноманітні потреби, навіть, щоб він римувався в аудіорекламі. Стосовно набору цифр, то вони можуть як повторюватися, так і мінятися місцями і навіть бути однотипними.

Як замовити гарний номер Київстар, де замовити і скільки коштує гарний номер?

Придбати гарний номер від Київстар можна в 5-ти великих містах України, а саме в Києві, Львові, Харкові, Одесі та Дніпрі.

Також гарний номер можна замовити на офіційному сайті Київстар або в офіційних магазинах Київстар.

Щоб купити красивий номер онлайн, вам необхідно перейти в офіційний магазин Київстар за цим посиланням, ввести свій номер в спеціальному віконечку і натиснути "Підібрати" комбінації. Далі вибираєте той номер, який вам сподобався найбільше і вас перенесе на нову вкладку, де необхідно оформити заявку, або ж Авторизуватися. Далі вводите всю необхідну інформацію і підтверджуєте покупку. Через декілька днів забираєте свою сім-карту з Пошти і радуєтесь новому номеру.

Стосовно ціни гарного номера, то вона залежить від категорії, але найменше прийдеться заплатити 300 грн. Для прикладу дивіться скріншоти з варіантами рандомного номеру телефону.

В Київстар розповіли, як отримати красивий номер телефону

Як видно, "Прості номери" від Київстар коштують 300 грн, "Срібні Номери" коштують 400 грн, "Золоті Номери" коштують 2000 грн, а "Платинові Номери" 3000 грн.

В Київстар розповіли, як отримати красивий номер телефону

Також нагадуємо, що при замовленні "Гарного Номера" від Київстар, ви отримаєте безкоштовно нову SiM-карту.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Telegram став найбільш завантажуваним неігровим додатком

Компанія Sensor Tower повідомила, що в січні 2021 року Telegram став найбільш завантажуваним неігровим додатком в світі. Мессенджер навіть...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -