Реклама

В Китаї смартфони iPhone 12 розкупили за 1 секунду

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

В Китаї смартфони iPhone 12 розкупили за 1 секунду. Скільки би не старалися Apple забезпечити належний запас iPhone 12, смартфони все одно в дефіциті.

Жоден день не обходиться без новин про ажіотажний попит на iPhone 12. Ось і на цей раз приспіли подробиці з рубрики «розкуплено за секунди».

https://twitter.com/UniverseIce/status/1317074470431989760

Якщо точніше, за секунду iPhone 12 розкупили в найбільшому інтернет-магазині Китаю. JD.com змінив свій статус з «доступний для замовлення» на «недоступний для замовлення». Само собою, обсяг попередніх замовлень не повідомляється, але на придбання iPhone 12 і iPhone 12 Pro на цьому ресурсі було подано понад 1,3 мільйона заявок! Очевидно, далеко не всіх їх вийде виконати з першого разу.

Потрібно відзначити, що такий ажіотаж склався навколо досить дорогих iPhone 12 і iPhone 12 Pro, в той час як більш компактний, доступний і, відповідно, потенційно більш популярний iPhone 12 mini надійде в продаж тільки через чотири тижні. Яка черга вишикується на нього – можна тільки гадати.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Смартфон Samsung Galaxy S21 не отримає швидкої зарядки

Сьогодні в мережі з'явилися чутки про Samsung Galaxy S21, в числі яких можна знайти згадку підтримки 65-ватної зарядки. Якщо...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -