В Китаї заборонили надшвидкі бездротові зарядки для смартфонів

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Сьогодні надійшла інформація, що в Китаї заборонили надшвидкі бездротові зарядки для смартфонів. Як повідомляється, під заборону підлягають всі зарядні пристрої потужністю понад 50 Вт.

Як повідомляється, з 1 січня 2022 року, в країні буде заборонено продаж і використання таких пристроїв. За повідомленням, зарядні пристрої з потужністю понад 50 Вт можуть заміщувати радіоефір і таким чином пошкодити радіозв’язок.

Влада Китаю виділила допустимі діапазони для таких пристроїв, а саме 1002-148,5 кГц, 6765-6795 кГц і 13553-13567 кГц. Також повідомляється, що вони будуть контролювати продаж таких пристроїв, тому компанія Xiaomi від такого рішення не виграє, оскільки їхні останні флагмани підтримують такі зарядні пристрої.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Украинцам рассказали, что делать, если из банкомата торчат чужие деньги

Стаття доступна українською...Мы не раз описывали проблемы с банковскими картами и банкоматами, с которыми вы можете столкнуться. Сегодня же...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -