Реклама

В Китаї затримали зловмисників, які продавали підроблені смартфони Huawei

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Huawei – один з найбільших і поки найпопулярніших брендів смартфонів у світі, особливо у себе на батьківщині, в Китаї. Сьогодні надійшла інформація, що в Китаї затримали зловмисників, які продавали підроблені смартфони Huawei.

Група осіб вирішила нажитися на впізнаваності та популярності компанії, продавши понад 7000 дешевих смартфонів, які видавали на пристрої Huawei. Зловмисники придбали партію дуже доступних пристроїв від невідомого виробника, після чого вони були доопрацьовані як зовні, так і в плані програмного забезпечення, щоб на перший погляд зійти за пристрою Huawei.

Згідно з інформацією, опублікованою китайськими ЗМІ, троє зловмисників звинувачуються у виготовленні контрафактної продукції і шахрайстві. Влада розкрили їх виробничу базу і заморозили активи на суму понад 300 000 доларів. З червня цього року злочинне угруповання продавала понад 100 мобільних телефонів в день, а всього було продано більше 7000 телефонів. Незаконна прибуток склав близько 90 000 доларів.

Поліція провінції Цзянси отримала наводку щодо передбачуваного виробництва і продажу контрафактної продукції в серпні цього року, а у вересні були проведені арешти. Поліція вилучила понад 1300 «підроблених готових мобільних телефонів Huawei», а також безліч недороблених смартфонів, три портативних і настільних комп'ютера для перепрошивки.

Цікаво, що деякі смартфони, які «перетворювали» в підроблені Huawei, були куплені зловмисниками всього по 6 доларів. Продавали їх за ціною від 25 до 40 доларів під виглядом пристроїв Huawei і користувалися популярністю.

Рекомендуємо: Обладнання Huawei Несе Загрозу Безпеки Багатьом Країнам.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Розповідаємо, як відновити видалені повідомлення на iPhone

Ви щойно видалили важливе текстове повідомлення? Ось як відновити видалені повідомлення на вашому iPhone. На відміну від багатьох інших програм Apple,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -