В Київстар розказали, чим українці займаються в Інтернеті

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні в Київстар розказали, чим українці займаються в Інтернеті. Нещодавно вони проводили дослідження, щоб дізнатися, яким додаткам надають перевагу їхні користувачі, які соціальні мережі вибирають і скільки в загальному проводять часу за смартфоном. Інфографіка виявилася досить цікавою та неочікуваною.

Цілком очікувано, що найпопулярнішим серед українців месенджером виявися Viber (12 млн. абонентів). Друге місце в рейтингу посів Facebook Messenger (11 млн. абонентів), третє місце за Telegram (6 млн. ) і четверте місце зайняв WhatsApp (біля 5 млн.).

Найпопулярнішими соціальними платформами серед українців стали… Facebook та YouTube. Ними щомісяця користується приблизно 13 млн. абонентів. На третьому місці опинився Instagram із 10 млн. користувачів, а на четвертому Twitter із 7 млн. абонентів. В п’ятірку також ввірвався Tik Tok з 5,5 млн. абонентів.

І останнє, скільки ж часу українці проводять в мережі? В середньому все не так страшно, як в інших країнах. Для прикладу, найбільше часу проводять в Tik Tok (що не дивно) — близько півтора години. Найбільш витривалими виявилися користувачі YouTube і Facebook – 54 хв. в день і 44 хв. в день відповідно.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Названо 10 можливостей смартфонів iPhone, які варто спробувати

Порівнянь та оглядів смартфонів Android та iPhone, пошук переваг та недоліків один над одним є справді значна кількість. Прихильники...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -