Реклама

В мережі з’явилися рендери флагманського смартфона Huawei P50 Pro

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія Samsung вже представила свою флагманську серію Galaxy S21 і тепер увагу громадськості перемикається на наступний гучний анонс на мобільному ринку – серію Huawei P50. На цей раз, в мережі з’явилися рендери флагманського смартфона Huawei P50 Pro. Також опубліковано ролик з комп’ютерною моделлю, що демонструє можливий виглядати смартфона .

В мережі з'явилися рендери флагманського смартфона Huawei P50 Pro

Зображення і комп’ютерну модель на відео виготовив дизайнер Джермейн Сміт (Jermaine Smit) відомий по відеоканалу Concept Creator спеціально для тематичного ресурсу LetsGoDigital, грунтуючись на вже відомій інформації.

Цікаво, що крім рендерів на основі витоків, Сміт також вирішив втілити свою фантазію і створив авторську версію, жартома названу Concept Creator Edition. У цій версії блок камери включає три модулі однакового розміру, розміщені вертикально в ряд.

В мережі з'явилися рендери флагманського смартфона Huawei P50 Pro

За даними LetsGoDigital, на відміну від базової моделі Huawei P50 з майже повністю плоским екраном, дорожча модель Huawei P50 Pro отримала екран «водоспад» з сильно загнутими краями. Найдорожча модель в лінійці, Huawei P50 Pro Plus, піде ще далі і кромки екрану будуть загнуті з усіх чотирьох сторін.

Розмір екрану в порівнянні з попередником не зміниться - Huawei P50 Pro отримає 6,6-дюймову панель OLED з роздільною здатністю QHD + (2640 × 1200 пікселів), частота оновлення зображення збережеться на рівні 120 Гц або навіть покращиться. Фронтальна врізана камера, швидше за все, не залишиться в лівому верхньому кутку, а переміститься в центр.

Як саме зміняться технічні параметри основної камери, поки невідомо. Однак блок камери стане вже, більш витягнутим. Крім того, очікуються якісь додаткові датчики.

Лінійка Huawei P50 може стати першими смартфонами з встановленої фірмової операційною системою HarmonyOS. Офіційний дебют Huawei P50 очікується навесні.

В мережі з'явилися рендери флагманського смартфона Huawei P50 Pro

LetsGoDigital вже багато років радує громадськість якісними рендерами і тривимірними моделями на базі патентних зображень, витоків і прес-матеріалів. Наприклад, в арсеналі LetsGoDigital є реалістичні уявлення Xbox Series X, Samsung Galaxy S21, Samsung Galaxy S20, Galaxy Z Flip і багато інших.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Sony запрошує користувачів взяти участь у бета-тестуванні ПО

Компанія Sony запрошує користувачів взяти участь у бета-тестуванні ПО для Playstation 4, після якого вже слідує презентація Playstation 5....
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -