Реклама

В найближчі місяці Apple представить iPad Pro з підсвічуванням Mini LED

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні стало відомо, що в найближчі місяці Apple представить iPad Pro з підсвічуванням Mini LED. Коротко нагадаємо суть технології Mini LED. Вона передбачає використання масиву мікроскопічних світлодіодів, завдяки якому можуть створюватися зони з незалежним регулюванням яскравості. В результаті, досягається контрастність на рівні OLED – панелей на органічних світлодіодах. Крім того, забезпечується прекрасне перенесення кольорів.

Отже, повідомляється, що підсвічування Mini LED буде використовуватися в 12,9-дюймовому планшеті iPad Pro, вихід якого запланований на першу чверть наступаючого року. Відомо, що поставками сенсорних панелей для майбутніх планшетів займеться компанія General Interface Solution (GIS), що базується на Тайвані.

Повідомляється також, що китайська BOE Technology, один з найбільших в світі постачальників LCD-панелей, буде відвантажувати дисплеї OLED для смартфонів iPhone.

Компанія Apple, зрозуміло, оприлюднену в інтернеті інформацію не підтверджує. Але чутки про підготовку планшетів iPad з технологією Mini LED ходять досить давно. Їх, зокрема, підтверджує аналітик Мін-Чі Куо (Ming-Chi Kuo), відомий досить точними прогнозами про пристрої «яблучної» імперії.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Смартфон OPPO Reno4 SE вже близько

Смартфон OPPO Reno4 SE вже близько, а саме, офіційне представлення телефону відбудеться 21 вересня. Окрім цього, деякі китайські сайти...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -