В найближчий час буде показано новий Realme Smart TV

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

На заході IFA 2020 Realme анонсували деякі нові пристрої і заявили, що в найближчий час буде показано новий Realme Smart TV.

В найближчий час буде показано новий Realme Smart TV

Як повідомляють в Realme, нові телевізори вже будуть доступні в найближчі місяці. Новий 55-дюймовий телевізор Smart TV повинен розширити портфель IoT на всіх ключових ринках (Китай, Індія, Європа) і збільшити прибуток відповідно.

Realme Smart TV 55 – це найбільший варіант телевізора із лінійки Smart TV, який раніше був доступний тільки у 32-дюймах та 43-дюймах. Телевізор постачається з широким рейтингом кольорової гами 108 відсотків NTSC та отримає роздільну здатність Ultra HD або 4K з підтримкою HDR. Телевізор буде працювати на системі Android TV 9 Pie (як і попередні телевізори).

На даний момент, ціна телевізора Realme Smart TV 55 не оголошується. Очікуємо на офіційний реліз.

Рекомендуємо: Запланований Запуск Realme Buds Classic.

Джерело: Realme

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Украинцам рассказали, как сэкономить на расходах на интернет и мобильную связь

Стаття доступна українською... У каждого человека, есть заложен определенный бюджет и в большинстве случаев, расходы на мобильного оператора, а...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -