Реклама

В німецькому цирку тварин замінили величезними голограмами

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

В останні роки активісти ведуть запеклу боротьбу з цирками, які експлуатують слонів і інших тварин в своїх уявленнях. В німецькому цирку твари замінили величезними голограмами.

В німецьому цирку тварин замінили величезними голограмами

Як повідомляє керівництво цирку, ще в 2015 році вони вирішили відмовитися від слонів. Сталося це під тиском активістів, які зривали виступу, звинувачуючи дресирувальників в жорстокому поводженні з тваринами. Як з’ясувалося, це не вирішило проблеми, адже активісти все одно залишилися незадоволені.

Вони вимагали прибрати левів, тигрів, коней, кенгуру і інших звірів. Після численних судових розглядів і скандалів це призвело до закриття таких великих цирків, як Ringling Bros. і Barnum & Bailey, які почали роботу 146 років тому.

Цирк Ронкаллі довгий час страждав від зниження продажів квитків, поки не прийняв рішення замінити реальних тварин тривимірними голограмами. Для трансляції 360-градусних зображень потрібні 11 проекторів, що дозволяє демонструвати слонів, коней і багатьох інших звірів. Зрештою подібна технологія дозволила цирку залишитися на плаву і дивувати глядачів фантастичними проекціями, наприклад, у вигляді плаваючої під куполом гігантської рибки.

За словами керівництва цирку, їм вдалося пережити важкі часи завдяки сучасним технологіям.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Что делать, если у вас сломалась банковская карта Приватбанка

Стаття доступна українською...Продолжаем тему банковских карт и на этот раз поговорим о том, что делать, если у вас сломалась...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -