В продажі з’явилися перші штучні їстівні креветки

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні надійшла інформація, що в продажі з’явилися перші штучні їстівні креветки. Американська компанія New Wave Foods почала продавати штучні їстівні аналоги креветок на рослинній основі.

Виробник стверджує, що рослинні креветки мають той же смак і структуру, що і справжні. Тільки складаються вони з морських водоростей і білків. Останні добули з бобів мунг.

Спочатку аналоги креветок продаватимуть в закладах харчування, тому що, за статистикою, 80% американців їдять цей продукт поза домом. Компанія випустить одразу кілька видів рослинних креветок: зменшені для закусок, а також в паніровці і соусі.

New Wave Foods каже, що вирощування креветок шкодить навколишньому середовищу. Крім того, відомо, що постачальники в Таїланді використовують рабську працю для очищення креветок. Виробник хоче змінить ситуацію.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Названо способи, якими шахраї дізнаються пароль до Приват24

Не так давно, ми розповідали про те, що клієнти ПриватБанку найчастіше стають жертвами шахраїв, та назвали причини цього. Зараз...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -