Реклама

В Приват24 виконуються оплати товарів та послуг без відома власників рахунку

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Останні декілька місяців щось неймовірне відбувається із ПриватБанком та його сервісами, особливо Приват24, оскільки клієнти все частіше скаржаться на проблеми в його роботі і часом, незрозумілі дії в ньому. На цей раз стало відомо, що в Приват24 виконуються оплати товарів та послуг без відома власників рахунку. Відповідною інформацією поділився один клієнт ПриватБанку і залишив свій негативний відгук про роботу сервісу на сайті МінФін. Відгук клієнта дивіться в кінці матеріалу.

За словами постраждалого, 30 вересня цього року, з його рахунку була здійснена оплата в зарубіжному інтернет-магазині, в якому він особисто нічого не купував. Клієнт спробував розібратися із цією ситуацією і як виявилося, підтверджуючі паролі (3D Secure) приходили йому в додатку Приват24 і…хтось їх вводив замість нього. На думку постраждалого, до цього причетні недобросовісні співробітники ПриватБанку, які якимось чином отримали доступ до його акаунту і здійснювали оплату від його імені.

Жертва шахрайства також повідомив, що було відправлено офіційний запит в ПриватБанк для надання всіх логів доступу, але на жаль, у відповідь він отримав тільки мовчанку. Також жертва підмітила, що після оплати в зарубіжному інтернет-магазині, в нього "злетіла авторизація" в Приват24. Стосовно відміни оплати, в ПриватБанку йому відмовили.

Постраждалий також додав, що практично аналогічна ситуація трапилася і з його подругою, в якої все відбувалося за аналогічним сценарієм. В неї також припинила працювати авторизація в Приват24, також зникли підтверджуючі дзвінки від ПриватБанку та була здійснена спроба оплати з невідомого пристрою.

Будемо очікувати на розвиток подій і цікаво було б дізнатися, хто і як отримав доступ до особистого кабінету в Приват24 без відома його власника.

Також нещодавно українцям розповіли, як правильно придумати надійний пароль до Приват24.

В Приват24 виконуються оплати товарів та послуг без відома власників рахунку
Відгук клієнта ПриватБанку

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Розкрито ціну смартфона Samsung Galaxy M31 Prime

Кілька днів тому Amazon.in розкрив характеристики та дизайн Samsung Galaxy M31 Prime. Сьогодні ж, дякуючи Amazon, було розкрито ціну...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -