Реклама

В ПриватБанку виступили з серйозною заявою

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Верховною Радою України було ухвалено рішення про стопроцентне відшкодування Фондом гарантування вкладень та підвищення гарантованих сум вкладникам під час дії воєнного стану.

Це означає, що кожен вкладник банку, який забрав свій депозит через війну, отримає відшкодування. Відповідно до цього, на офіційному сайті ПриватБанку було повідомлено, що виплати відшкодування вкладникам банків, що закрились, почали виплачувати дистанційно.

Цікаво: В ПриватБанк пішли на серйозний крок, заради безпеки своїх клієнтів.

Тобто, для отримання відшкодування не потрібно відвідувати відділення банку, усе відбувається онлайн. Для отримання виплати потрібно дотриматись лише певних умов, а саме обслуговуватись в ПриватБанку, тобто бути його клієнтом, а також пройти ідентифікацію. Зробити це можна через Приват24 або ж в онлайн-чаті на офіційному сайті ПриватБанку.

Цікаво: В ПриватБанк розповіли, коли українцям повернуться помилково списані гроші.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомо, якою буде стандартна швидкість передачі Wi-Fi 7

Оновлення до новішої версії Wi-Fi звучить чудово, але наскільки швидшою буде стандартна швидкість передачі Wi-Fi 7? Давайте порівняємо поточні стандарти з Wi-Fi...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -