В Redmi з’явиться смартфон з невеликим дисплеєм

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Нещодавно Redmi презентувала нові смартфони, а сьогодні з’явилася інформація стосовно нового ґаджета. На Weibo, директор по новій продукції Xiaomi, Wang Teng Thomas заявив, що в Redmi з’явиться смартфон з невеликим дисплеєм.

В Redmi з’явиться смартфон з невеликим дисплеєм

Він також зауважив, що компанія розуміє, що попит на смартфони з малими дисплеями хоч і спадає, але всерівно присутній. Відповідно компанія Xiaomi спільно з Redmi постараються знайти найкраще рішення для смартфона, який буде мати невеликий дисплей та буде бюджетним, оскільки прийдеться пожертвувати деякими сучасними технологіями.
Також він зазначив, що останнім смартфоном з невеликим екраном можна сміло назвати iPhone 11 Pro. Хоча дивно, що він не відніс туди останній iPhone SE 2020.

На даний момент, Xiaomi хоч і розглядають варіанти таких смартфонів, не варто очікувати на них цього року.

Рекомендуємо: Кінець бюджетних смартфонів від Xiaomi.

Джерело: Weibo

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Chromecast Ultra для 4K телевізорів

Chromecast Ultra для 4K телевізорів пропонує один з найкращих потокових відеопристроїв . Він може приймати сигнал 4K HDR з будь-якого мобільного пристрою, який знаходиться у вашій мережі.
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -