Реклама

В реліз вийшов довгоочікуваний смартфон Microsoft Surface Duo

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні в реліз вийшов довгоочікуваний смартфон Microsoft Surface Duo, який отримав форм-фактор книжки і доступний на 1400 доларів (в США).

Напередодні (вчора), компанія Microsoft представила першиий реламний ролик свого смартфона, де показала його у всій красі. Основною родзинкою смартфона є його 360-градусний шарнір, який пропонує різноманітні установки.

Також особлива увага приділяється тому, як смартфон плавно відкривається та закривається. Смартфон можна використовувати в різному вигляді, чи то напіввілкритися, чи повністю відкритим. Шарнір буде утримувати смартфон в такому стані, в якому ви побажаєте.

Також в ролику було показано, як приймати справжні дзвінки. Смартфон потрібно повністю розкрити, можливо це трохи дивно, але до новинки прийдеться певний час звикати.

Microsoft Surface стартуватиме від 1399 доларів і буде доступний у обсязі 128 або 256 ГБ. На даний момент, він екслюзивний для США. Дата глобального релізу не повідомляється, як і ціна також.

Рекомендуємо: Microsoft Збирається Випустити “Бюджетний” Ноутбук

Джерело: Twitter

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Nokia Mobile офіційно підтвердила дату запуску нових смартфонів

У мережі Twitter, Nokia Mobileофіційно підтвердила дату запуску нових смартфонів (телефонів) бренду Nokia. Запуск новинок відбудеться 22 вересня. Дана...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -