Сьогодні в реліз вийшов довгоочікуваний смартфон Microsoft Surface Duo, який отримав форм-фактор книжки і доступний на 1400 доларів (в США).

Напередодні (вчора), компанія Microsoft представила першиий реламний ролик свого смартфона, де показала його у всій красі. Основною родзинкою смартфона є його 360-градусний шарнір, який пропонує різноманітні установки.

Також особлива увага приділяється тому, як смартфон плавно відкривається та закривається. Смартфон можна використовувати в різному вигляді, чи то напіввілкритися, чи повністю відкритим. Шарнір буде утримувати смартфон в такому стані, в якому ви побажаєте.

Також в ролику було показано, як приймати справжні дзвінки. Смартфон потрібно повністю розкрити, можливо це трохи дивно, але до новинки прийдеться певний час звикати.

Microsoft Surface стартуватиме від 1399 доларів і буде доступний у обсязі 128 або 256 ГБ. На даний момент, він екслюзивний для США. Дата глобального релізу не повідомляється, як і ціна також.

Рекомендуємо: Microsoft Збирається Випустити “Бюджетний” Ноутбук

Джерело: Twitter

Слідкуйте за свіжими новинами на нашій офіційній сторінці в Facebook та каналі в Telegram. Не забувайте підписуватися на Нас в Google News.

Залишити відповідь