Реклама

В релізі з’явиться Xiaomi Mi Band 5 PRO

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Нещодавно в реліз вийшов Mi Band 5 в двох варіантах: стандартний та NFC. Сьогодні ж надійшла інформація, що Xiaomi готує до релізу ще один Mi Band 5. Як повідомляють GeekDoing, в релізі з’явиться Xiaomi Mi Band 5 PRO.

В релізі з'явиться Xiaomi Mi Band 5 PRO

Таку інформацію вони отримали з додатку Mi Wear (раніше) та Mi Fit, де з’явилася відповідна піктограма з кодовою назвою “Kongming Pro”.
Що таке “Kongming” і що він має до Mi Band 5 PRO? Все просто, в Китаї Mi Band 5 називають “Kongming”, глобальна версія отримала назву “York”, варіант без NFC називається ” Kongming L“. Помічена ж версія “Kongming Pro” – тобто Mi Band 5 PRO.
На даний момент, невідомі ні специфікації браслета, ні його ціни. Очікується, що Mi Band 5 PRO з’явиться в релізі вже цього року.

Рекомендуємо: Фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 5 отримав європейську ціну.

Джерело: notebookcheck

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо найкращі маленькі смартфони в 2021 році

Найкращі маленькі смартфони важче знайти ніж будь-коли, оскільки екрани продовжують збільшуватися та збільшуватися. Це прекрасно для людей, які люблять великі...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -