Реклама

В смартфонах Xiaomi Mi 11 підтверджена перша проблема

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Представляючи Snapdragon 888, Qualcomm говорила про підвищення продуктивності нової платформи щодо Sanpdragon 865, а також про поліпшення її енергоефективності. І це логічно, тому що Snapdragon 888 проводиться по більш тонкому 5-нанометровому техпроцесу, на відміну від 7-нанометрового, використовуваного при виробництві Snapdragon 865. Однак перші тести Xiaomi Mi 11 викликали ряд питань і вказали на те, що в апарата є певні проблеми з нагріванням, обумовлені, ймовірно, Snapdragon 888. А зараз з’явився набагато більш докладний звіт, і в смартфонах Xiaomi Mi 11 підтверджена перша проблема – з енергоефективністю Snapdragon 888.

Апарат протестували в бенчмарках Geekbench, GFXBench, AnTutu, SPECInt, 3DMark, а також іграх PUBG: Mobile і Genshin Impact. Результати проаналізував один з оглядачів в YouTube. До продуктивності питань немає: Snapdragon 888 обходить по продуктивності Snapdragon 865 і навіть Apple A13 Bionic в Geekebnch. Але ось енергоспоживання і нагрівання смартфона …

Тест AnTuTu забрав у акумулятора Mi 11 приблизно 4% заряду – і це нормальне значення, на рівні інших флагманів на Snapdragon 865. Але при цьому смартфон нагрівся на 12 ° C. Це дуже багато. Інші топові смартфони в тому ж тесті нагріваються на 4-5 ° C.

Далі – гірше. У тесті SPECint «велике ядро» Cortex-X1 зі складу центрального процесора Snapdragon 888 виявилося швидше «великого ядра» Cortex-A77 SoC Snapdragon 865 на 26%, але при цьому енергоспоживання Cortex-X1 виявилося на 65% більше! Продуктивність «середніх ядер» Snapdragon 888 виявилася на 7% більше продуктивності середніх ядер Snapdragon 865, але при цьому їх енергоспоживання на 25% більше – 1,88 Вт проти 1,5 Вт в разі Snapdragon 865.

Тест в іграх

У тестах PUBG: Mobile і 3DMark Wild Life ніяких аномалій по частині енергоефективності не виявлено - тут все на рівні Xiaomi Mi 10 Pro. Наприклад, за 30 хвилин гри заряд акумулятора знизився з 86% до 77%. А ось в Genshin Impact всього за 10 хвилин гри смартфон нагрівся до 50 ° C, після чого стався тротлінг, і кадрова частота знизилася з 60 до 30 к / с.

Загалом, якщо в продуктивності Snapdragon 888 сумніватися не доводиться, то до енергоспоживання є великі питання. Можливо, їх вдасться вирішити програмним шляхом (оновленням прошивки), але поки ситуація виглядає тривожно.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомо, як виправити роботу смартфона Xiaomi після невдалого оновлення

Практично кожного разу, коли смартфони Xiaomi, Redmi та Poco отримують оновлення MIUI, з ними виникають проблеми. Інколи проблема не...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -